Aktuality/Blog

Brněnský BusinessPoint byl pro nás letos stříbrný

25.1.2014, Brno: Vysoké učení technické v Brně pořádá každoročně pro studenty středních škol soutěž na rozhraní ekonomie a informatiky BusinessPoint. V kategorii Návrh webových stránek vysoké školy skončili studenti z pardubické Střední školy informatiky a ekonomie DELTA na druhém místě. Navázali na vítězství svých starších spolužáků z minulého ročníku (viz: 1. místo v BusinessPointu 2012).

Studenti z eDELTy zavedli e-learning pro čtvrtou základku

Pardubičtí studenti zavedli e-learning pro již čtvrtou základní školu. Tentokrát to byla ZŠ Staňkova Pardubice. Jejich požadavek byl e-learning pro předškoláky!

Zimní kurz 2013-14 - Čenkovice

Tento způsob zimy zdá se mi poněkud nešťastným.

Honza Tužil pracuje na startUpu NewsInLevels.com

Pardubické coworkingové a startupové centrum GoUP! Startup home podpořilo již 4 projekty. Na jednom z nich pracuje i Honza Tužil ze 2.B.

Pardubácí z DELTY jsou opět ve finále BusinessPointu

Letos jsme opět postoupili do finále BusinessPointu - soutěže vyhlašované Vysokým učením technickým v Brně. V plné síle se ukázala výhoda spolupráce s jednou z nejlepších českých firem na výrobu webových stránek s pardubickou eBRÁNOu.

Okresní kolo florbalového turnaje

Ve čtvrtek 5. prosince 2013 se studenti naší školy zúčastnili Okresního kola florbalového turnaje. To se konalo ve sportovní hale na Dukle a o vítězství v něm bojovalo šest středních škol z Pardubic. Do hlavního turnaje jsme postoupili z kvalifikace minulý týden.

Studenti z pardubické školy DELTY zavedli e-learning na ZŠ v Prachovicích

To, co si nechají některé softwarové firmy tvrdě platit - vytvoření elektronického a internetového výukového prostředí ve škole - , dokážou v rámci praktických cvičení studenti naší střední školy taky.

Bobřík informatiky - soutěž se strašným názvem a geniálním obsahem

Nejlépe se umístil Pavel Pinkas, který skončil ze 7.300 studentů v rámci celé republiky na 29. místě. V rámci středních odborných škol byl dokonce třetí. Velká většina soutěžících jsou totiž gymnazisté.

Dvojnásobný úspěch - 2x národní finále Expo Science AMAVET 2013

Lucka Gavlasová s CRM Zákaznický servis a Honza Rubín s informačním systémem Sportovní liga postupují do národního finále EXPO SCIENCE AMAVET 2013

Mladý talent Pardubického kaje v ICT 2012

Úspěchu Aleše Nešetřila si všiml i Pardubický kraj a udělil mu ocenění Mladý talent Pardubického kraje v oboru Informační technologie.

1. místo BusinessPoint 2012

Honza Fridrich se svým maturitním projektem Informačním systémem PetsSystem zvítězil v BusinessPointu v kategorii Podpora IT v korporátní sféře.