Aktuality/Blog

Učitel Pardubického kraje za rok 2022 - RNDr. Jan Koupil, Ph.D.

Jan Koupil byl oceněn jako jeden ze 3 nejlepších učitelů Pardubického kraje za rok 2023.

Do Microsoft Student Training Centre byli vybráni další dva studenti

Do dvouletého studijního programu Microsoft Student Training Centre letos vstoupili Vilém Pešek a Tomáš Kalhous.

Poslední den otevřených dveří ve školním roce 2022/23

Ve čtvrtek 12. ledna od 8:00 do 11:30 proběhne letošní poslední den otevřených dveří naší školy. Kromě výuky uvidíte "před-obhajoby" letošních maturitních projektů našich čtvrťáků. Přijďte se na nás podívat.

Představení IT vysokých škol pardubickým maturantům 2022

Intenzivní představení 12 vysokých škol a fakult zaměřených na IT, kam chodí nejčastěji naši absolventi v jeden čas a na jednom místě.

Mladý talent Pardubického kraje za školní rok 2021-22

Ocenění Mladý talent Pardubického kraje získali letos Josef Kahoun a Michal Maděra

Krajský výběr do studijního programu Microsoftu

Na soukromé škole informatiky a ekonomie DELTA proběhl krajský výběr do dvouletého studijního programu Microsoft Student Training Centre.

Florbalový turnaji Subterra Cup 2022/23

4. místo z okresního kola a skvělý týmový duch.

Den otevřených dveří - v sobotu 10.12.2022

V sobotu 10. prosince od 10:00 do 13:00 proběhne letošní třetí den otevřených dveří naší školy. Přijďte se na nás podívat.

Skotsko 2022

59 studentů, 4 učitelky, autobus Bobík a týden ve Skotsku.

Interaktivní den otevřených dveří - 30. listopadu 2022

Chcete vidět, jak se programují mobilní aplikace nebo Caesarova šifra? Poetičtějším duším ukážeme, jak se navrhuje třeba obalový design. Každý si najde to své. Přijďte za námi ve středu přímo do výuky.

Předání ocenění nejlepším studentům Pardubic 2022

Ocenění nejlepší student Pardubic letos získalo 5 studentů naší školy.

Den otevřených dveří - v sobotu 19.11.2022

V sobotu 19. listopadu od 10:00 do 13:00 proběhne letošní první den otevřených dveří naší školy. Přijďte se na nás podívat.

Jan Volhejn převzal ocenění na pražské Staroměstské radnici

Jan Volhejn převzal oceněni na Staroměstské radnici v Praze v rámci soutěže Mladý řemeslník 2022. I když si mohl připadat jako informatik v této soutěži mezi ostatními klempíři, truhláři, kadeřnicemi a cukrářkami trošku nepatřičně, podmínky splňoval. A konec konců programátor je vlastně takovým řemeslníkem 21. století. :-)

Studenti DELTY zvítězili v Královéhradeckém hackathonu

V letošním ročníku Hackathon Královéhradeckého kraje 2022 zvítězili studenti z DELTy

Návrh pamětní desky k 70. výročí transportu Židů do Terezína

Vojtěch Volf získal za své návrhy na pamětní desku v soutěži 2. a 3. místo.

Funovation Hac22: Pardubický maraton v programování

24 hodinový programátorský maraton nad městskými daty Pardubic

FomeiTop 2022 - Návštěva největší výstavy fotografické techniky ČR

Studenti druhých, třetích a čtvrtých ročníků naší školy navštívili největší výstavu fotografické techniky v ČR FOMEITOP 2022, kde si mohli prohlédnout a vyzkoušet novinky všech hlavních světových fotografických značek.

Podzimní východočeské programátorské hackathony 2022

Pozvánka na pardubický Funovation Hac22 a královéhradecký Hackathon

Adaptační kurz prvních ročníků 2022

51 prváků, 4 dospělí a 3 dny. Jaké to bylo letos ve Zbraslavicích?

Sobotní rozvrh kombinovaného studia pro školní rok 2022/23

Podívejte se, podle jakého rozvrhu se budete učit v letošním školním roce.