Aktuality/Blog

Zlato z brněnského BusinessPointu

Brno, 28.1.2018: Tým πrates složený převážně ze studentů Internetového marketingu zvítězil v letošním BusinessPointu. Navázali tak na vítězství z roku 2012  a 2. místo z roku 2014 . Za ta léta, co na BusinessPoint jezdíme, se z ní stala klasická manažersko-marketingová soutěž.

Přihlášky na stáže do Londýna

Jelikož je 24. prosince, přinášíme vám také jeden dárek. Sháníme 15 dobrovolníků z řad studentů DELTy, kteří budou chtít strávit celé září na praxích v londýnských IT firmách.

PF 2018

Krásné Vánoce a šťastný celý příští rok, přejeme všem našim studentům, spolupracovníkům a v neposlední řadě všem našim partnerům. Zkrátka všem, kteří nás mají rádi a pomáhají nám. :-)

KODU Cup 2017

Zatímco jinde se pořádají předvánoční akademie a besídky, studenti 1. ročníku soukromé střední školy informatiky a ekonomie DELTA zorganizovali 2. ročník Microsoft Kodu Cup Česko.

Výběr do Microsoft STC 2018

Praha 18.12.2017: Do studijního programu Microsoftu Studentské trenérské centrum byli letos vybráni 2 studenti z DELTA - SŠIE, konkrétně Tomáš Faltejsek a Vítek Lustyk.

Regionální kolo hackathonu BBC micro:bit

Pardubice, 18.12.2017: Na soukromé Střední škole informatiky a ekonomie DELTA proběhlo regionální kolo hackathonu BBC micro:bit.

Kraje pro bezpečný internet - 1. a 3. místo

V letošním ročníku soutěže Kraje pro bezpečný internet obsadili IŤáci z Delty 1. a 3. místo.

Talent Pardubického kraje 2017

Josef Gajdůšek dokázal získat podruhé ocenění Mladý talent Pardubického kraje. Tentokrát za zopakování druhého místa v republikovém kole Soutěže v programování MŠMT.

Bobřík informatiky 2017

V letošním ročníku má škola DELTA nejvíce úspěšných řešitelů ve své historii. 4 v nejvyšší seniorské kategorii a 14 v juniorské.

Akademie programování Kodu Game Lab 2017

Letos vyrazili studenti DELTY na 7 základních škol učit programování v Kodu Game Lab. Tentokrát ne pro CzechITas ale pro světový gigant v informačních systémech německý SAP.

Nejlepší studenti Pardubic ve školním roce 2016/17

Šest nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2016/17 bylo ze soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA.

Hackathon BBC micro:bit

9.10.2017 pořádáme 1. hackathon v programování BBC micro:bitu. Akce je určená zájemcům o počítače ze základních škol, kteří se chtějí naučit pracovat s novou deskou micro:bit.