Aktuality/Blog

Podpora od Elektráren Opatovice

Opatovice nad Labem, 25. dubna 2023: Elektrárny Opatovice podpořily projekty našich studentů částkou přes 60 tisíc korun.

Jan Volhejn a Jakub Kacálek zvítězili v krajském kole Středoškolské odborné činnosti v Informatice

Chrudim, 25. dubna 2023: Již 6 let nepoznalo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika jiného vítěze než studenta ze soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA.

DELTA začíná v soutěži v programování dominovat

Pardubice, 21. dubna 2023: Na 3. místě v krajském kole soutěže v programování se umístil Pavel Špryňar. Dalších 5 spolužáků se umístilo v TOP10.

V okresním kole Matematického klokana 2023 obsadili naši prváci 1. a 2. místo

Erik Ungvári a Matěj Komárek se umístili na prvních dvou místech v okresním kole soutěže Matematický klokan.

Pardubický student pojede reprezentovat ČR do amerického Dallasu

Praha 5. 4. 2023: Matěj Neumann zvítězil v celostátním finále XXVIII. ročníku Expo Science AMAVET a postoupil na nejprestižnější mezinárodní soutěž středoškolských projektů International Science and Egineering Fair, kde bude reprezentovat Českou republiku.

Soutěž v programování - historicky poprvé školní kolo

Do soutěže v programování se přihlásilo 49 našich studentů. Letos poprvé jsme museli uspořádat školní kolo.

IT Pick-Up23 - vyberte si svého IŤáka

3. 4. 2023 Pardubice: Proběhlo na Fakultě elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice síťování IT firem s našimi studenty 3. a 4. ročníků.

Čtvrt milionu na vybavení "laborek" z fyziky

Od Eduteam - centra celoživotního vzdělávání dostala naše škola čtvrt milionu na vybavení laborek z elektriky.

Ředitelské volno 2023

13. a 14. dubna 2023 je ředitelské volno.

2. ročník soutěže studentských krátkých filmů Pardubický kraťas

23.3.2023 Pardubice: DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie uspořádala 2. ročník soutěže studentských krátkých filmů Pardubický kraťas.

Uchazeči o studium pro školní rok 2023/24 - dílčí hodnocení

Hodnocení prokazatelného zájmu o obor a výsledků předchozího vzdělávání uchazečů o studium pro školní rok 2023/24

Postup 3 projektů do celostáního finále Expo Science AMAVET 2023

17. 3. 2023 Pardubice: Dva projekty z DELTY byly oceněny pardubickou i královéhradeckou univerzitou. Do celostátního finále postoupily z DELTY 3 projekty.

IT Pick-Up23 představení studentských projektů firmám

Představení společností z oblasti IT, grafiky a marketingu studentům a prací studentů HR oddělením firem.

Výsledky soutěže Pardubický hacker 2023

Známe letošního vítěze soutěže v programování žáků základních škol Pardubický hacker.

Stáže PwC Slovensko 2023 - výběr uchazečů

Vybíráme 23 studentů na stáže na Slovensko do jedné z největších auditorských firem na světě PwC.

Maturitní ples 2023

17. února 2023, Pardubice: Letošní maturitní ples byl velkým adeptem na nejlepší ples v celé historii školy

Unicorn - Praxe => Stáže

Unicorn otevírá nábor na květnové praxe. Přihlášky do pondělka 20.2.

6 postupů do krajského kola FVTP AMAVET 2023

15. 2. 2023 Pardubice: Do krajského kola Festivalu vědeckých a technických projektů pardubické mládeže postoupilo 6 projektů z DELTY.

Pardubický hacker 2023 - postup do celostátního finále

Pořádáme celostátní finále soutěže v programování pro žáky základních škol.

Burza cenných papírů, Praha - pro budoucí absolventy

Markeťák/ markeťačka - správa a rozvoj webu, přehled o tvorbě a fungování webů - design, struktura, UI, UX, základní povědomí o technickém pozadí