Kroužky počítačové grafiky pro žáky ZŠ

Baví vás počítače a hrajete si doma s grafikou, hudbou, fotíte nebo natáčíte videa? Pojďte zkusit svou zálibu trošku profesionalizovat. Můžete si zkusit vybrat z našich kroužků počítačové grafiky pro žáky ZŠ. Začnete se postupně seznamovat s profesionálními produkty od Adobe a dalších výrobců. Kroužky vedou naši studenti a svými dovednostmi pokrývají hodně zajímavé oblasti.

Kroužek počítačové grafiky pro žáky základních škol

Určeno pro: ZŠ 7.-9. třída
Termíny:

• Po 16:00-17:30
  • Čt 16:00-17:30 (budeme otevírat pouze v případě naplnění pondělního termínu)

Kroužek probíhá v období: cca 1. 10. 2024 - 30. 5. 2025 (první týden v říjnu - poslední týden v květnu)

Termín úvodní schůzky: 23. 9. 2024, 16:00, v grafickém ateliéru

Roční poplatek: 1.400,- Kč

Základem kroužku bude práce v Adobe Photoshopu a Illustratoru. Dovednosti a zájmy lektorů jsou však hodně široké, takže záleží na domluvě, co byste vlastně na kroužku rádi dělali. Kroužek bude využívat počítačové, fotografické a video vybavení školy DELTA. Případně můžeme za pokročilým vybavením občas zavítat i do Sféry v Automatických mlýnech.

Lektoři: Marek Hlava, Štěpán Dudycha, Matěj Horáček a Vojtěch Liebich

Primárně budeme otevírat pondělní kroužek. Kdyby se však přihlásilo hodně lidí, můžeme otevřít ještě jeden ve čtvrtek.

Přihláška: https://forms.gle/fcD75hBgYfz1h7Ja8

Přihlášky budou otevřené až do neděle 22. 9. 2024. V pondělí 23. 9. 2024 proběhne úvodní schůzka.