Kroužek počítačové grafiky pro žáky ZŠ

Baví vás počítače a hrajete si doma s grafikou nebo si jen tak kreslíte? Pojďte zkusit svou zálibu trošku profesionalizovat. Můžete zkusit náš kroužek počítačové grafiky pro žáky ZŠ. Začnete se postupně seznamovat s profesionálními produkty Adobe. Kroužek vede náš asi nejhodnější učitel :-) akademický malíř Daniel Václavík. Když budete potřebovat pouze s něčím poradit a budete chtít pracovat na vlastních projektech, není problém.

Kroužek počítačové grafiky pro žáky základních škol

určeno pro: ZŠ 7.-9. třída
termín: St 16:00-17:30
roční poplatek: 1.000,- Kč

Kroužek je zaměřen na základní seznámení s grafickým prostředím programů společnosti Adobe a budete se učit postupně ovládat program Adobe Illustrator. Kroužek bude využívat počítačové vybavení školy DELTA.

Co vás na kroužku čeká?

• nastavení pracovní plochy a práce s panelem nástrojů v programu Illustrator,
  • kreslení základních tvarů a jejich úprava,
  • práce s barvami a přechody barev,