Kroužky počítačové grafiky a audiotvorby pro žáky ZŠ

Baví vás počítače a hrajete si doma s grafikou, hudbou, fotíte nebo natáčíte videa? Pojďte zkusit svou zálibu trošku profesionalizovat. Můžete si zkusit vybrat z našich kroužků počítačové grafiky a audiotvorby pro žáky ZŠ. Začnete se postupně seznamovat s profesionálními produkty od Adobe a dalších výrobců. Kroužky vedou naši studenti a svými dovednostmi pokrývají hodně zajímavé oblasti.

Kroužek počítačové grafiky a audiotvorby pro žáky základních škol

Určeno pro: ZŠ 7.-9. třída
Termíny:

• Po 16:00-17:30,
  • Út 16:00-17:30,
  • Čt 16:00-17:30

Kroužek probíhá v období: cca 2. 10. 2023 - 30. 5. 2024 (první týden v říjnu - poslední týden v květnu)

Termín úvodní schůzky: 25. 9. 2023, 16:00, v grafickém ateliéru

Roční poplatek: 2.000,- Kč

Pojďte si zkusit namodelovat obsah kroužku podle sebe. Představujeme vám jednotlivé lektory a jejich dovednosti. V přihlašovacím dotazníku si zaškrtejte, o jaké aktivity byste měli zájem. Kroužek bude využívat počítačové, fotografické a video vybavení školy DELTA.

Představení lektorů

Marek Hlava a Štěpán Dudycha

Kluci jsou především fotografové. Pomůžou vám s nastavením všech možných optických přístrojů i osvětlovací techniky. Budete fotit venku i v ateliéru s nekonečným pozadím, na fotografickém stole. Ukážete si, jak fotky dále zpracovávat např. v Lightroom Classic. Dále kluci ovládají Photoshop, Illustrator, XD/Figma (pro návrh webů) a InDesign (pro návrh tiskovin) a programy od Affinity: Photo, Publisher a Designer.

Vláďa Slavíček

Vláďa je neskutečný hudebník. Kromě vlastního koncertování také komponuje a hudbou se zabývá skutečně do hloubky. Má základy z fyziky - elektriky, akustiky, 7 let ZUŠky, pracuje v programech DAW (Apple Logic Pro, Reaper, Ableton Live) a editorech (iZotope RX). Zvládá hudební teorii klasickou i jazzovou. Ovládá: MIDI, VST/AU, ARA, IAC Driver, Dante, OSC (Touch OSC Software), Max 8.

Z grafiky: Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, XD a Figma. Stříhá v Apple Final Cut Pro X, používám ještě Apple Motion a Apple Compressor.

Matěj Tobiáš Moravec

Matěj patří k našim úplně nejlepším grafikům. Zabývá se grafickým designem v oblasti hudby (CD obaly), webu a aplikací (UI / UX), plakátů, diplomů a dalších... Zde je odkaz na mé Behance portfolio: https://www.behance.net/reixxe

Má pokročilé znalosti v programech Figma, Adobe Photoshop, Illustrator, XD, After Effects, Premiere Pro – mimo to mám ještě znalost v 3D programech, jako Cinema 4D a Blender společně s render enginy Redshift, Octane a Cycles.

Kromě toho mám ještě 5 letou znalost v oblasti audio produkce v programech FL Studio, Bitwig a Ableton – dále pak úpravu zvuků v programu iZotope RX.

Má za sebou několik projektů jako např.: design obalů CD pro různé umělce, redesign webu atletického stadionu Hvězda Pardubice (probíhá), tvorba různých logotypů a v poslední době i side-projekty týkajících se motion designu.

Rosťa Mychajlec

Rosťa by rád učil základy UX/UI - grafické návrhy uživatelských obrazovek (mobily, tablety,...). Je špičkou ve Figmě (UX/UI), pracuje s Illustratorem, Photoshopem, InDesignem, Lightroomem a After Effects.

Zaškrtejte si v přihlašovacím formuláři, o co byste měli zájem. Podle toho pak připravíme náplně dvou kroužků a přiřadíme lektory.

Přihláška: https://forms.gle/Ff1BEacgQpY1L56N9

Přihlášky budou otevřené do 17. 9. 2023. Do 19. 9. stanovíme konkrétní termíny a náplně kroužků a zkontaktujeme uchazeče s prosbou o finální přihlášení. 25. 9. 2023 proběhne úvodní schůzka.