Kroužek k Cambridge Advanced Certificate in English

Účastníci si mohou nanečisto vyzkoušet jednotlivé části nejuznávanější mezinárodní kvalifikace v angličtině Cambridge Advanced Certificate in English a konzultovat přípravu s paní učitelkou Mgr. Petrou Pačesnou.

Příprava na Cambridge Advanced Certificate in English

určeno pro: studenty DELTA
termín: Středa 14:00-15:30
roční poplatek: zdarma

Budeme se připravovat na mezinárodně uznávané zkoušky v anglickém jazyce (CAE/FCE). Nejenže si studenti zdokonalí svoji angličtinu, zároveň jim tato kvalifikace vylepší jejich životopis na trhu práce. Na začátku projdete testem, který změří Vaší aktuální jazykovou úroveň a podle toho vám řekne, na jakou zkoušku byste se měli připravovat. (U zkoušky je vždy přesah jeden stupeň, tzn. když například zažádáte o B2 a ve všech složkách testu dosáhnete bodů, které odpovídají C1, dostanete certifikát na C1.) Pak si projdete jednotlivé části testu a vyzkoušíte si je nanečisto. Studenti, kterým se podaří získat certifikaci Cambridge English na úrovni B2 a vyšší a doloží to do konce ledna daného roku, nemusí skládat školní část maturitní zkoušky z anglického jazyka (ale pouze státní - didaktický test).

Kroužek probíhá v termínu: 4.10.2023 - 29.5.2024

Termín úvodní schůzky: 4.10.2023 14:00