Cambridge Advanced Certificate in English - příprava

Účastníci se budou připravovat na složení nejuznávanější mezinárodní kvalifikace v angličtině Cambridge Advanced Certificate in English. Kroužek vede Hynek Skořepa, který je dlouholetým examinátorem zkoušek CAE a FCE na British Council.

Příprava na Cambridge Advanced Certificate in English

určeno pro: studenty DELTA
termín: Út 16:00-17:30
roční poplatek: zdarma

Kroužek vede Hynek Skořepa, který hodnotí ústní zkoušky na British Council od roku 2008 společně s Mgr. Zuzanou Jurenkovou Bajerovou.

Příprava na CAE je kroužek, zaměřený na seznámení se s Cambridge Advanced Examination a procvičení si všech její částí. Kroužek bude rozdělen do 10 modulů. Prvních pět týdnů se zaměříme na uvedení jednotlivých částí CEA testu (Use of English, Reading, Listening, Writing a Speaking) a jejich procvičování. Ve druhé části, tedy ve zbývajících pěti týdnech, budou mít studenti příležitost si každý týden vyzkoušet jednu část testu nanečisto. Na konci kroužku budou studenti dostatečně seznámeni nejen se CAE testem, ale budou si i vědomi toho, jestli mají dostatečné jazykové znalosti k úspěšnému složení zkoušky. Příprava na CAE není jazykovým kurzem, proto není vhodný pro studenty, kteří nemají danou úroveň anglického jazyka, tedy úroveň C1.

Kroužek probíhá v termínu: Út 16:00-17:30, učebna 208

Termín úvodní schůzky: 5.10.2021 16:00