Nabídka zaměstnání

Učitel/ka ICT (od 1.1.2020)

se specializací buď na:

• počítačové systémy a sítě (učíme podle konceptu Cisco Networking Academy) nebo
  • databáze (učíme podle konceptu Oracle Academy) a nebo
  • internetový marketing (Google Analytics, Google garáž, Google Adwords, Sklik,... + celkový přehled o internetovém marketingu)

(Alternativy jsou zde proto, že jsme schopni přeorganizovat úvazky současným vyučujícím podle jejich odbornosti. Takže záleží, co bude umět nový kolega. Jsme schopni se přizpůsobit. :-))

Nabízíme:

• Budete učit špičkové, slušné studenty (v současné době jsme nejúspěšnější střední škola v ČR v oblasti programování a i u státních maturit patříme k absolutní špičce mezi technickými školami v rámci ČR),
  • odborně zdatné a přátelské kolegy a kolegyně,
  • příjemné, moderní pracovní prostředí (od ledna 2020 nově vybudované odborné učebny)

Pracovní období: od 1.1.2020 na částečný úvazek s výhledem od 1.9.2020 na plný úvazek. (Možnost nástupu i dříve listopad/prosinec - předání práce/zaučení od kolegy.)

Místo výkonu práce: Ke Kamenci 151, 530 03 Pardubice