Kroužek Video a LiveStream

Kroužek Video a LiveStream

určeno pro: studenty DELTA, žáci ZŠ
termín: sudé týdny Po 14:00-16:00 a St 15:30 - dokud budete chtít :-)
roční poplatek: zdarma

Kroužek vede Mgr. Richar Brun, který točil pro řadu televizí (ČT, Nova, Prima,...). Účastníky seznámí se základními i pokročilými technikami fotografického a filmového řemesla od správného pořizování záběrů, obrazovou a zvukovou postprodukci až po nácvik živého streamování na tři kamery. Další náplní kroužku bude práce na reálných projektech, jako například práce na filmové upoutávce, příprava odbavení videoprojekce a živého vysílání pro studentskou filmovou soutěž Pardubický kraťas.

Představení kroužku Mgr. Richardem Brunem: Na kroužku se naučíte používat současnou profesionální video techniku nejenom pro svoji vlastní autorskou videotvorbu, ale stanete se také členy videotýmu Delta Stream. Naučíte se ovládat obrazovou a zvukovou režii Blacmagic Atem Mini Pro, pracovat s kamerou v živém přenosu a základy publicistiky a dokumentaristiky. Tým bude pracovat na reálných zakázkách již od prosince tohoto roku. Autorské filmy společně připravíme na filmové soutěže.

Kroužek probíhá v termínu: sudé týdny 9.10.2023 - 31.5.2024

Termín úvodní schůzky: 9. 10. 2023 14:00, a 11.10.2023 15:30 v grafickém ateliéru

Lektor: Mgr. Richard Brun

Přihlásit se můžete: https://forms.gle/vzYrf73V114e9twRA