Spolupráce s firmami a vysokými školami

Ať se člověk snaží sebevíc, nejlepší školou ajťáka je prostě praxe. Proto se snažíme být firmám co nejblíž. Prohlédněte si se kterými společnostmi spolupracujeme a jakým způsobem.

eDELTA, z.s. - studentská firma

Ty nejtalentovanější studenty se snažíme co nejdříve dostat na reálné zakázky. Posouvá je to neuvěřitelně rychle kupředu. Pro získávání zakázek jsme v roce 2012 založili spolek eDELTA. Studenty podporujeme i v jejich vlastních aktivitách. Práce však nesmí zasahovat do jejich školních povinností. Podívejte se, na kterých zakázkách naši studenti pracovali.

Unicorn a Unicorn College

Unicorn, a.s. - největší česká softwarová společnost, Unicorn College - pražská soukromá vysoká škola zaměřená na výuku IT. Jejich programátoři u nás vyučují předmět programování, vedou maturitní projekty,...

eBRÁNA

eBRÁNA - přední firma zabývající se internetovým marketingem a webovými technologiemi. Podílejí se na náplni předmětu Internetový marketing a vyučují Cvičení z počítačové grafiky.

Microsoft

Jsme vzdělávací středisko Microsoftu pro Pardubický kraj a zároveň jedna z 30-ti pilotních škol v Evropě v oblasti STEM.

IBM

Naše spolupráce s IBM se zaměřuje na oblast internetu věcí (IoT=Internet of Things).

Univerzita Pardubice

Na Univerzitě Pardubice spolupracujeme zejména s Fakultou elektrotechniky a informatiky. Pomáhají nám s odbornými přednáškami a zapůjčováním prostor a vybavení na různé soutěže.

Junker

Junker - největší firma v Holicích. Zabývá se extrémně přesnou kovovýrobou. Spolupráce probíhá především v oblasti praxí informatiky ve strojírenství.