Microsoft

Jsme vzdělávací středisko Microsoftu pro Pardubický kraj a zároveň jedna z 30-ti pilotních škol v Evropě v oblasti STEM.

Se společností Microsoft spolupracujeme od roku 2014, kdy jsme se zapojili do jejich Akademie programování. O dva roky později se naše škola stala vzdělávacím střediskem Microsoftu pro Pardubický kraj.

V současnosti spolupracujeme v těchto oblastech

• naši studenti mohou chodit do Microsoftu na praxe,
  • v Pardubickém kraji vybíráme studenty do prestižního vzdělávacího programu Microsoft Student Training Centre,
  • organizujeme pro Microsoft soutěže (KoduCup, Office Aréna) nebo se na organizaci podílíme,