Kroužky

Na Deltě to výukou nekončí. Naše škola nabízí pestrou paletu kroužků počínaje například fotokroužkem přes GameMaking a konče (věřte nebo ne) dobrovolnou Matematikou!!! Vybere si každý.

Kroužek Programování+

Rozšířené programování pro studenty naší školy

Kroužek IoT (IBM)

Kroužek Internetu Věci podle not nadnárodního SW gigantu IBM. "Hlavním dirigentem" je pan učitel Koupil :-)

Kroužek robotiky

Stavění a programování autonomních robotů.

Kroužek sítí (CISCO Academy)

Kroužek sítí podle metodiky světového lídra v oblasti sítí společnosti CISCO. Kroužek zakončený mezinárodním certifikátem Cisco Networking Academy.

Kroužek grafické přípravy

Počítačová grafika není všechno. Když umíte malovat rukou, najednou to jde i na tom počítači všechno rychleji a lépe. :-)

Foto-Video kroužek

Účastníci se seznámí se základními i pokročilými technikami fotografického a filmového řemesla od správného pořizování záběrů až po postprodukci. Kroužek vede kameraman ČT Mgr. Richard Brun.