Kroužky

Na Deltě to výukou nekončí. Naše škola nabízí pestrou paletu kroužků počínaje například fotokroužkem přes Internet věci od IBM a Robotiku až třeba po přípravu na certifikaci z angličtiny. Vybere si každý.

Kroužek CanSat - letos spojen s kroužkem IoT

Tak letos poletíme „ke hvězdám“. Chtěli byste si navrhnout vlastní zařízení s mikrokontrolerem, senzory, motorky, radiovou komunikací a spoustou dalších vychytávek a poslat to „ke hvězdám“?

Kroužek Arduino/IoT (IBM)

Kroužek Internetu Věci podle not nadnárodního SW gigantu IBM. "Hlavním dirigentem" je pan učitel Koupil :-) Na kroužku je možné i konzultovat projekty na soutěž CanSat.

Kroužek robotiky

Stavění a programování autonomních robotů.

Kroužek Video a LiveStream

Na kroužku se naučíte používat současnou profesionální video techniku nejenom pro svoji vlastní autorskou videotvorbu, ale stanete se také členy videotýmu Delta Stream.

Výtvarná a reportážní fotografie

Na kroužku se naučíte používat nejenom současnou profesionální digitální foto techniku, ale také se seznámíte s klasickou analogovou fotografií, kterou v digitální podobě společně upravíme. Naučíte se základy výtvarné a reportážní fotografie.

Kroužek k Cambridge Advanced Certificate in English

Účastníci si mohou nanečisto vyzkoušet jednotlivé části nejuznávanější mezinárodní kvalifikace v angličtině Cambridge Advanced Certificate in English a konzultovat přípravu s paní učitelkou Mgr. Petrou Pačesnou.