Aktuality/Blog

Největší úspěch DELTY v soutěži FVTP v její dosavadní historii

Všech pět projektů ze soukromé střední školy informatiky a ekonomie DELTA postoupilo do národního finále Expo Science AMAVET na Akademii věd v Praze. Navíc dva studenti postoupili i na Vernadského soutěž do Moskvy.

FVTP 2019 - DELTA dominuje v oboru informatika

Pardubice, 20.2.2019: Všech 5 informatických projektů studentů soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA postupuje do krajského kola soutěže. Dle hodnotitelské komise navíc svojí kvalitou výrazně převyšují informatické projekty z ostatních škol.

Maturitní ples Delty 2019

Pardubice, 25. ledna 2019: Letošní maturitní ples se konal v duchu dvacátých let minulého století, době bujarých večírků a oslav. Byl monstrózní a doufáme, že si jej všichni užili.

Lyžák 2019

27 studentů prvního ročníku vyrazilo na 5-ti denní kurz na lyžařský a snowboardový kurz do Velké Úpy. Počasí nám přálo, celý týden bylo kolem nuly a hlavně spousta prašánku.

Národní kolo KoduCup Česko 2018

10. ledna 2019, Pardubice: Delta - Střední škola informatiky a ekonomie pořádala již 3. ročník soutěže v programování žáků základních škol v prostředí Microsoft Kodu Game Lab. Podle Miroslava Dvořáka ze společnosti Microsoft se letošního ročníku zúčastnilo přes 350 soutěžících. Do finále postoupilo 38 soutěžících z devatenácti škol z celé republiky.

Přihlášky - stáže Londýn 2019

A je to tady. Otevíráme přihlášky na praxe do Londýna pro příští rok - září 2019.

Mladý talent Pardubického kraje 2018

V letošním vyhlašování nejlepších studentů Pardubického kraje měla střední škola informatiky a ekonomie DELTA hned dva oceněné. Byli jimi Miroslav Varga a Daniel Krejčí.

Delta přistavuje nový pavilon

Do konce roku 2019 vybuduje soukromá škola DELTA nový pavilón odborných učeben. Projekt je spolufinancován z projektu ITI.

Výběr do Microsoft STC 2019

V úterý 27.11.2018 proběhl na soukromé škole DELTA výběr nominantů za Pardubický kraj do celostátního výběru do studijního programu Microsoft Student Training Centre.

Bobřík informatiky 2018

Opět jsme se po roce účastnili soutěže v logickém myšlení Bobřík informatiky. A opět studenti nezklamali a vybojovali krásné výsledky.

Oceňování nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2017/18

Na letošním oceňování nejlepších studentů Pardubic měla soukromá škola DELTA celkem devět zástupců

Akademie programování pro ZŠ 2018

Letos představujeme základním školám programování pomocí Ozobotů - maličkých robůtků, které se programují pomocí barevných kódů.