Aktuality/Blog

Přihlášky - stáže Londýn 2019

A je to tady. Otevíráme přihlášky na praxe do Londýna pro příští rok - září 2019.

Stáže z Londýna, aneb „Milý deníčku...“

15 studentů informatiky se vypravilo na měsíc do Londýna na stáže v místních IT firmách. Přečtěte si vyprávění Míry Vargy, jednoho ze stážistů.

Londýnské stáže 2018 – preludium (cesta a rozkoukávačka)

Cesta na londýnské stáže a rozkoukávání v Londýně

Přihlášky na stáže do Londýna

Jelikož je 24. prosince, přinášíme vám také jeden dárek. Sháníme 15 dobrovolníků z řad studentů DELTy, kteří budou chtít strávit celé září na praxích v londýnských IT firmách.

Robotická olympiáda ve Washingtonu

Washington, D. C., 21.8.2017: Tomáš Mayer, Jakub Slanina a Ondřej Sokol reprezentovali Česko na 1. ročníku robotických olympijskcých her ve Washingotnu.

Tornádo výsledků soutěží 2016

Úspěchů v soutěžích přibývá takřka geometrickou řadou. Pojďme si zrekapitulovat minulý týden.

Bakala Foundation - možnost studia v zahraničí

Bakala Foundation u nás uspořádala přednášku o možnostech stipendií pro studium v zahraničí. Bylo to skvělé.

Londýn 2015

Čtyřicet našich studentů strávilo týden v Londýně. Viděli spoustu krásných památek a zažili multikulturalismus na vlastní kůži.

Na podzim vyrazíme do Anglie

Na podzim pojede 40 žáků naší školy do Anglie. Konečně už známe termín! Londýn nás čeká 25.10. - 31.10.2015.

Tři pardubičtí studenti se účastnili Mekky StartUpů - letošního Pioneers Festivalu

Vídeň, 29. května 2015: Mladí programátoři se svými projekty, investoři se svými milióny a zavedené firmy hledající zajímavé nápady se potkali poslední květnový víkend ve Vídni. Z České republiky byli tři nejmladší účastníci z naší školy.

Trojice pardubických studentů má místo v Czech Pioneers Busu

Úspěchů našich studentů si všiml pražský StartUp Home TechSquare a Czech ICT Alliance a sehnali nám 3 volňásky na Pioneers Festival ve Vídni.

Francie - poslední den a návrat

Na závěr našeho pobytu pro nás Francouzi zorganizovali party. Cestou zpět jsme se stavili na Eiffelovce.