Stáže PwC Slovensko 2023 - výběr uchazečů

21. 2. 2023

Vybíráme 23 studentů na stáže na Slovensko do jedné z největších auditorských firem na světě PwC.

Výběr studentů na stáže v PwC Slovensko

místo: Bratislava
společnost: PwC Slovensko
termín: 28. května - 24. června 2023

A je to tady znovu. PwC Slovensko chce opět naše studenty na stáže. Potřebujeme vybrat 23 nejšikovnějších studentů, kteří by chtěli červen strávit prací pro jednu z celosvětově největších poradenských firem. Jestli si chcete vyzkoušet práci v korporátu a získat hodně dobrou referenci a kontakty, tak s chutí do toho. Několik studentů z loňských stáží zůstalo v Bratislavě pracovat i o prázdninách a někteří spolupracují remote i nadále.

Jak budeme mít vybrané účastníky, začneme řešit jejich konkrétní pracovní umístění v týmech, jejich projekty a ubytování. Pokud se podaří zařídit ubytování stejně jako loni, zbyde každému účastníkovi ještě cca 1000€ na obživu na měsíc. (Bratislava je sice drahá, ale za 1000€ si tam budete žít jako lordové.)

Pro čtvrťáky - loni jsme řešili, že někdo potřeboval jet na otočku do Čech kvůli přijímačkám na VŠ, někdo potřeboval jet na ústřední kolo Středoškolské odborné činnosti a všichni potřebovali jet na předávání maturitních vysvědčení. To vše jde zařídit a není to důvod, proč kvůli tomu nejet na Slovensko. :-)

Přednostně budeme vybírat uchazeče, kteří na stážích dosud nebyli. Pokud však zbyde místo, tak se dostane i na ně.

Přihlášky vyplňte do 28. 2. 2023 23:59:59. Kdo prošvihne termín, má smůlu. Tímto si dovolím speciální upozornění pro Frederika, neprošvihněte termín!!!  :-)

Přihláška na stáže

Kdo si chcete prohlédnout, jaké to na stážích bylo loni, tak zde: https://www.delta-skola.cz/staze-pwc-slovensko-2022-a-jsme-za-pulkou

Stáže v PwC Slovensko - před sídlem firmy