Aktuality/Blog

Letošní maturanti se opět umístili v nejužší špičce České republiky

2. v matematice, 4. v angličtině a 15. v českém jazyce - to je umístění letošních maturantů z DELTY mezi všemi 230 technickými odbornými školami z celé ČR.

Výsledky státní maturity 2022 - TOP 5 v ČR

Podle předběžných výsledků se informatici ze soukromé školy DELTA umístili mezi pěti nejlepšími odbornými školami v ČR v angličtině i v češtině. Z matematiky letos maturovali pouze dobrovolně.

Státní maturity: v matematice druzí v ČR a v angličtině desátí (2020)

Letošní maturanti denního studia z pardubické soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA opět zazářili. Mezi 224 technickými odbornými školami v ČR skončili v angličtině na 10. místě a v matematice byli dokonce druzí.

Výsledky státních maturit 2016/17

Z celkem 228 škol, kde se letos maturovalo v technických oborech, skončili nejlépe informatici z pardubické soukromé školy DELTA. V matematice byli první, v angličtině skončili 7. a v českém jazyce 10.

Státní maturity - 3 roky nejlepší v kraji

Státní maturity: srovnání škol s IT obory v Pardubickém kraji. Hodnotili jsme úspěšnost ale i počty odpadlých.

Výsledky u státních maturit

Srovnání technických oborů v Pardubickém kraji podle výsledků u státních maturit.