Aktuality/Blog

Soutěž v programování - souboj Davida s Goliášem

Letošní krajské kolo soutěže v programování pořádané MŠMT bylo druhé nejúspěšnější v historii školy DELTA. A opět si několik studentů vysoutěžilo přijetí na VŠ bez přijímaček.

Soutěž MŠMT v programování - DELTA nejúspěšnější školou v Pardubickém kraji

V letošním ročníku soutěže si postup do krajského kola zajistilo 9 našich studentů. Škola DELTA se tak stala nejůspěšnější ze všech škol v Pardubickém kraji. Josef Gajdůšek skončil v celostátním kole podruhé stříbrný.

Soutěž v programování - Delta se prosazuje stále více

1. a 2. místo v krajském kole v kategorii Vyšší programovací jazyky a 3. místo ve Webových stránkách a další dvě umístění v TOP10. V celostátním kole skončil Josef Gajdůšek na 2. místě!

Studenti z DELTY zopakovali dvojnásobný triumf v soutěži programování MŠMT

V krajském kole soutěže v programování vyhlašované MŠMT naši studenti zopakovali dvojnásobný triumf z loňského roku a zvítězili v obou kategoriích (programování i webové aplikace). V celostátním kole skončil Josef Gajdůšek na 6. místě.

Soutěž v programování - okresní kolo letos 1. a 3. místo a další 4 v první desítce

Pardubice, 11.3.2015: V letošním již 29. ročníku soutěže MŠMT v programování postupuje 6 žáků z naší školy do krajského kola. Obsadili 1., 3., 6., 7., 8. a 10. místo.

Soutěž MŠMT v programování

Pardubická Střední škola informatiky a ekonomie DELTA upevňuje své pozice v programátorských soutěžích. V celostátním kole obsadil Michal Fikejs 4.-5. místo a Josef Gajdůšek skončil 7.

Dvojnásobné vítězství v krajském kole Soutěže v programování

Letošní 28. ročník Soutěže v programování vyhlašovaný MŠMT ovládli programátoři z naší školy. V krajském kole zvítězili v obou kategoriích. Tvorbu webu vyhrál Michal Fikejs (3.B) a kategorii Programování zcela ovládl Josef Gajdůšek (1.B).