Aktuality/Blog

Mladý talent Pardubického kraje za školní rok 2022-23

Letos toto ocenění získali 3 studenti soukromé střední školy DELTA - jmenovitě Matěj Neumann a dvojice Jakub Kacálek a Jan Volhejn.

Předání ocenění nejlepším studentům Pardubic 2022

Ocenění nejlepší student Pardubic letos získalo 5 studentů naší školy.

Předání ocenění nejlepším studentům Pardubic 2021

Za školní rok 2020-21 převzalo ocenění 7 studentů z DELTY.

Mezi nejlepšími studenty Pardubic za školní rok 2019-20 má SŠ DELTA čtyřnásobné zastoupení

Zdeněk Picpauer, Michal Špitálský, Jakub Tesařík a Jan Kollert byli dnes oceněni primátorem statutárního města Pardubice mezi nejlepšími studenty Pardubic za školní rok 2019-20

Předávání ocenění magistrátu města Pardubice 2018/19

Letos magistrát zpřísnil podmínky pro oceňování nejlepších studentů. Ocenění byli pouze vítězové krajských kol nebo do třetího místa v celostátních kolech. I tak byla z DELTY oceněna hned trojice studentů.

Oceňování nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2017/18

Na letošním oceňování nejlepších studentů Pardubic měla soukromá škola DELTA celkem devět zástupců

Nejlepší studenti Pardubic ve školním roce 2016/17

Šest nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2016/17 bylo ze soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA.

Vyhlášení Nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2015/16

Na letošním vyhlášení měla naše škola už celou desítku úspěšných studentů.

Vyhlášení Nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2014/15

U příležitosti setkání nejlepších žáků středních škol byli 4 studenti pardubické soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA oceněni Pamětním listem Magistrátem města Pardubice. Ocenění bylo spojeno i s příjemnou finanční odměnou.

Ocenění nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2013/14

Tři naši studenti obdrželi čestná uznání od Magistrátu města Pardubice spojená s finanční odměnou.