Aktuality/Blog

Bobřík informatiky 2018

Opět jsme se po roce účastnili soutěže v logickém myšlení Bobřík informatiky. A opět studenti nezklamali a vybojovali krásné výsledky.

Bobřík informatiky 2017

V letošním ročníku má škola DELTA nejvíce úspěšných řešitelů ve své historii. 4 v nejvyšší seniorské kategorii a 14 v juniorské.

Bobřík informatiky 2016

Tomáš Mayer, Martin Burian a Filip Bartůška postoupili do ústředního kola v kategorii Senior (3.-4. ročník). V kategorii Junior (1.-2. ročník) bylo úspěšnými řešiteli 10 studentů naší školy.

Bobřík informatiky 2015

Na soukromé Střední škole informatiky a ekonomie DELTA dosáhlo na titul Mistr kódu dvanáct studentů.

Bobřík informatiky - soutěž se strašným názvem a geniálním obsahem

Nejlépe se umístil Pavel Pinkas, který skončil ze 7.300 studentů v rámci celé republiky na 29. místě. V rámci středních odborných škol byl dokonce třetí. Velká většina soutěžících jsou totiž gymnazisté.