Aktuality/Blog

Krajské kolo v Bobříku informatiky 2024

4. místo v Pardubickém kraji Petra Švestky a druhá největší ekipa postupujících z kraje.

Bobřík informatiky 2023 - Je ještě vůbec kam se zlepšovat?

V letošním ročníku mezi úspěšnými řešiteli soutěže skončilo 54 studentů. To je více než 1/4 všech studentů a nejvíce v dosavadní historii školy.

DELTA - nejúspěšnější školou v Pardubickém kraji v soutěží Bobřík informatiky 2022

z 16-ti úspěšných řešitelů celostátního kola bylo v Pardubickém kraji 10 z DELTY.

Letošní Bobřík informatiky - 3 vítězové a 13 postupů do krajského kola

V letošním Bobříku informatiky dosáhli 3 studenti z naší školy v nejvyšší kategorii SENIOR plného počtu bodů. Z účastníků ústředního kola v Pardubickém kraji budou studenti DELTY tvořit téměř polovinu.

Bobřík informatiky 2019 - největší dosavadní úspěch

V kategorii Junior se umístil Samuel Balcar společně s Martinem Peterou s plným počtem bodů na děleném 1. místě v celé ČR (z 11.543 soutěžících) a v kategorii Senior se David Domkář umístil na děleném prvním místě v Pardubickém kraji (v rámci celé ČR byl 73. z 6.258 soutěžících).

Bobřík informatiky 2018

Opět jsme se po roce účastnili soutěže v logickém myšlení Bobřík informatiky. A opět studenti nezklamali a vybojovali krásné výsledky.

Bobřík informatiky 2017

V letošním ročníku má škola DELTA nejvíce úspěšných řešitelů ve své historii. 4 v nejvyšší seniorské kategorii a 14 v juniorské.

Bobřík informatiky 2016

Tomáš Mayer, Martin Burian a Filip Bartůška postoupili do ústředního kola v kategorii Senior (3.-4. ročník). V kategorii Junior (1.-2. ročník) bylo úspěšnými řešiteli 10 studentů naší školy.

Bobřík informatiky 2015

Na soukromé Střední škole informatiky a ekonomie DELTA dosáhlo na titul Mistr kódu dvanáct studentů.

Bobřík informatiky - soutěž se strašným názvem a geniálním obsahem

Nejlépe se umístil Pavel Pinkas, který skončil ze 7.300 studentů v rámci celé republiky na 29. místě. V rámci středních odborných škol byl dokonce třetí. Velká většina soutěžících jsou totiž gymnazisté.