Bobřík informatiky 2015

18. 11. 2015

Na soukromé Střední škole informatiky a ekonomie DELTA dosáhlo na titul Mistr kódu dvanáct studentů.

V kategorii Senior prvenství široko daleko

V nejvyšší seniorské kategorii nejlépe uspěl ze všech odborných škol Pardubického kraje Tomáš Mayer se 193 body a druhý byl Martin Burian se 192 body. Tomáš se umístil na 7. a Martin na 10. místě v republice ze všech odborných škol. Tomáše ani Martina nepřekonal nikdo nejen z Pardubického kraje, ale ani z Královéhradeckého a ani z Kraje Vysočina. Zkrátka byli nejlepší široko daleko. Mají opravdu pěknou pozici do krajského kola soutěže.

Triumvirát Mistrů kódu v této kategorii doplnil i Josef Gajdůšek, který dosáhl 160 bodů. Je to jedna z mála soutěží, která Pepovi vyloženě nesedí a kde dává šanci i ostatním. Až 87. místo v republice!!! - to není Pepův obvyklý výsledek. :-)

Nadějné mládí - kategorie Junior

V kategorii Junior, kde soutěžili studenti prvních a druhých ročníků bylo Mistrů kódu dokonce devět. Byli to:

 • Michal Havelka, 193 bodů,
 • Josef Kopecký, 193 bodů,
 • Vojtěch Novotný, 192 bodů - největší překvapení mého života!!! (nechápu až skoro nevěřím :-))
 • Michal Sýkora, 177 bodů,
 • Josef Andres, 172 bodů,
 • Filip Bartůška, 164 bodů,
 • Robin Duspara, 156 bodů,
 • Květa Bisumová, 156 bodů,
 • Jan Saparbajev, 150 bodů.

  O soutěži Bobřík informatiky

  Soutěž testuje schopnosti studentů v oblasti algoritmizace. Pro vyřešení úloh nemusí soutěžící znát žádný programovací jazyk, pouze mu to musí "pálit". Soutěž je rozdělena do pěti kategorií a je určená pro žáky od 4. ročníků základních škol až po maturanty. Patří do rodiny soutěží Bebras, organizovaných ve více než 35 zemích světa. Letos se v České republice uskutečnil již 8. ročník.

  Všem vítězům blahopřejeme. I ostatní studenti však odvedli velmi dobrou práci.

  Jiří Formánek

  Jiří Formánek
  ředitel školy

  Bobřík informatiky 2015 - Diplomy

  Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.