Aktuality/Blog

Výběr do studijního programu Microsoft Student Training Centre 2019-21

Přihláška do školního kola výběru do studijního programu Microsoft Student Training Centre 2019-21

Přihlášky - stáže Londýn 2019

A je to tady. Otevíráme přihlášky na praxe do Londýna pro příští rok - září 2019.

Výběr do Microsoft STC 2019

V úterý 27.11.2018 proběhl na soukromé škole DELTA výběr nominantů za Pardubický kraj do celostátního výběru do studijního programu Microsoft Student Training Centre.

Spolupráce s IBM na Internetu věcí

Přes prázdniny se nám podařilo domluvit spolupráci s IBM a stali jsme se pilotní školou jejich projektu Laboratoře Internetu věcí IBM.

Bakala Foundation - možnost studia v zahraničí

Bakala Foundation u nás uspořádala přednášku o možnostech stipendií pro studium v zahraničí. Bylo to skvělé.

Tři pardubičtí studenti se účastnili Mekky StartUpů - letošního Pioneers Festivalu

Vídeň, 29. května 2015: Mladí programátoři se svými projekty, investoři se svými milióny a zavedené firmy hledající zajímavé nápady se potkali poslední květnový víkend ve Vídni. Z České republiky byli tři nejmladší účastníci z naší školy.

Trojice pardubických studentů má místo v Czech Pioneers Busu

Úspěchů našich studentů si všiml pražský StartUp Home TechSquare a Czech ICT Alliance a sehnali nám 3 volňásky na Pioneers Festival ve Vídni.

Dopravní podnik města Pardubic a.s. započal spolupráci se SŠ informatiky a ekonomie Delta

Pardubice, 4. března 2015: Dopravní podnik města Pardubic a.s. začal spolupracovat na zvýšení bezpečnosti IT technologií s šestnáctiletým studentem soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA, Josefem Gajdůškem.

Fotoateliér a tablety

Na naší škole vznikl fotoateliér a nová mobilní učebna tabletů.

Virtuální prohlídky s eBRÁNou

V eDELTě jsem přemýšleli, jaký další produkt bychom zavedli. Napadly nás virtuální prohlídky. A učí nás to eBRÁNA.

Robotika s Univerzitou Pardubice: 1. sezení

První sezení předčilo všechna očekávání. Odcházeli jsme o půl osmé večer a domů se nám opravdu nechtělo.

Kroužek robotiky s Univerzitou Pardubice

Chcete si postavit vlastního robota?
Rádi byste jej naučili sumo?
Chcete, aby si našel cestu bludištěm?
- Přihlašte se na kroužek robotiky!

Praxe studentů v eBRÁNě

Kolik práce je možné stihnout za dvoutýdenní praxi? Studenti pardubické Střední školy informatiky a ekonomie DELTA na praxi ve společnosti eBRÁNA zvládli dokončit dva ucelené projekty.

ProjectSoft HK, a.s. má zájem o spolupráci

Královehradecká společnost ProjectSoft HK, a.s. zabývající se automatizací ve výrobních podnicích má zájem o brigády a praxe našich studentů. Přišli představit svoji firmu.

Pardubické školy ukáží Česku jak spolupracovat s IT firmami

Pardubická střední škola DELTA zvítězila v celorepublikovém výběrovém řízení na pilotáž spolupráce škol a firem v evropském projektu POSPOLU.

Honza Tužil pracuje na startUpu NewsInLevels.com

Pardubické coworkingové a startupové centrum GoUP! Startup home podpořilo již 4 projekty. Na jednom z nich pracuje i Honza Tužil ze 2.B.