Aktuality/Blog

IT Pick-Up24

Na letošní IT PickUp - párování firem z oblasti IT a našich studentů přijalo pozvání 7 společností z Pardubického kraje.

Čtvrt milionu na vybavení "laborek" z fyziky

Od Eduteam - centra celoživotního vzdělávání dostala naše škola čtvrt milionu na vybavení laborek z elektriky.

IT Pick-Up23 představení studentských projektů firmám

Představení společností z oblasti IT, grafiky a marketingu studentům a prací studentů HR oddělením firem.

Stáže PwC Slovensko 2023 - výběr uchazečů

Vybíráme 23 studentů na stáže na Slovensko do jedné z největších auditorských firem na světě PwC.

Stáže PwC Slovensko 2022

22 studentů bylo na měsíčních stážích v největší poradenské společnosti na Slovensku PricewaterhouseCoopers. Zanechali skvělý dojem a kromě svých kariér nastartovali i dlouhodobou spolupráci školy a PwC Slovensko.

Vizualizace aktuální polohy vozů Pardubické MHD

Studenti 3. ročníku Jan Volhejn a Jakub Kacálek připravili pro Dopravní podnik města Pardubice on-line vizualizaci pohybu vozů MHD. Při čekání na zastávce si můžete zjistit, kde přesně se "váš" autobus právě zasekl.

Spolupráce Foxconnu a DELTY na studentských projektech

Pět týmů ze Střední školy informatiky a ekonomie DELTA dostalo příležitost prezentovat své studentské projekty před hvězdnou porotou složenou z nejužšího vedení Foxconnu v ČR.

Výběr do studijního programu Microsoft Student Training Centre 2019-21

Přihláška do školního kola výběru do studijního programu Microsoft Student Training Centre 2019-21

5 neděl na stážích v Londýně

Pětitýdenní stáže v londýnských IT firmách byly opět životní zkušeností.

Přihlášky - stáže Londýn 2019

A je to tady. Otevíráme přihlášky na praxe do Londýna pro příští rok - září 2019.

Výběr do Microsoft STC 2019

V úterý 27.11.2018 proběhl na soukromé škole DELTA výběr nominantů za Pardubický kraj do celostátního výběru do studijního programu Microsoft Student Training Centre.

Stáže z Londýna, aneb „Milý deníčku...“

15 studentů informatiky se vypravilo na měsíc do Londýna na stáže v místních IT firmách. Přečtěte si vyprávění Míry Vargy, jednoho ze stážistů.

Londýnské stáže 2018 – preludium (cesta a rozkoukávačka)

Cesta na londýnské stáže a rozkoukávání v Londýně

Přihlášky na stáže do Londýna

Jelikož je 24. prosince, přinášíme vám také jeden dárek. Sháníme 15 dobrovolníků z řad studentů DELTy, kteří budou chtít strávit celé září na praxích v londýnských IT firmách.

Spolupráce s IBM na Internetu věcí

Přes prázdniny se nám podařilo domluvit spolupráci s IBM a stali jsme se pilotní školou jejich projektu Laboratoře Internetu věcí IBM.

Bakala Foundation - možnost studia v zahraničí

Bakala Foundation u nás uspořádala přednášku o možnostech stipendií pro studium v zahraničí. Bylo to skvělé.

Tři pardubičtí studenti se účastnili Mekky StartUpů - letošního Pioneers Festivalu

Vídeň, 29. května 2015: Mladí programátoři se svými projekty, investoři se svými milióny a zavedené firmy hledající zajímavé nápady se potkali poslední květnový víkend ve Vídni. Z České republiky byli tři nejmladší účastníci z naší školy.

Trojice pardubických studentů má místo v Czech Pioneers Busu

Úspěchů našich studentů si všiml pražský StartUp Home TechSquare a Czech ICT Alliance a sehnali nám 3 volňásky na Pioneers Festival ve Vídni.

Dopravní podnik města Pardubic a.s. započal spolupráci se SŠ informatiky a ekonomie Delta

Pardubice, 4. března 2015: Dopravní podnik města Pardubic a.s. začal spolupracovat na zvýšení bezpečnosti IT technologií s šestnáctiletým studentem soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA, Josefem Gajdůškem.

Fotoateliér a tablety

Na naší škole vznikl fotoateliér a nová mobilní učebna tabletů.