Aktuality/Blog

Virtuální prohlídky s eBRÁNou

V eDELTě jsem přemýšleli, jaký další produkt bychom zavedli. Napadly nás virtuální prohlídky. A učí nás to eBRÁNA.

Robotika s Univerzitou Pardubice: 1. sezení

První sezení předčilo všechna očekávání. Odcházeli jsme o půl osmé večer a domů se nám opravdu nechtělo.

Kroužek robotiky s Univerzitou Pardubice

Chcete si postavit vlastního robota?
Rádi byste jej naučili sumo?
Chcete, aby si našel cestu bludištěm?
- Přihlašte se na kroužek robotiky!

Praxe studentů v eBRÁNě

Kolik práce je možné stihnout za dvoutýdenní praxi? Studenti pardubické Střední školy informatiky a ekonomie DELTA na praxi ve společnosti eBRÁNA zvládli dokončit dva ucelené projekty.

ProjectSoft HK, a.s. má zájem o spolupráci

Královehradecká společnost ProjectSoft HK, a.s. zabývající se automatizací ve výrobních podnicích má zájem o brigády a praxe našich studentů. Přišli představit svoji firmu.

Pardubické školy ukáží Česku jak spolupracovat s IT firmami

Pardubická střední škola DELTA zvítězila v celorepublikovém výběrovém řízení na pilotáž spolupráce škol a firem v evropském projektu POSPOLU.

Honza Tužil pracuje na startUpu NewsInLevels.com

Pardubické coworkingové a startupové centrum GoUP! Startup home podpořilo již 4 projekty. Na jednom z nich pracuje i Honza Tužil ze 2.B.