Aktuality/Blog

Mladý talent Pardubického kraje za školní rok 2022-23

Letos toto ocenění získali 3 studenti soukromé střední školy DELTA - jmenovitě Matěj Neumann a dvojice Jakub Kacálek a Jan Volhejn.

Mladý talent Pardubického kraje za školní rok 2021-22

Ocenění Mladý talent Pardubického kraje získali letos Josef Kahoun a Michal Maděra

Dva ocenění titulem Pardubický talent za rok 2021

Matěj Půhoný a Vítek Falta byli oceněni titulem Pardubický talent v oboru technickém za rok 2021.

Ocenění Talent Pardubického kraje za rok 2020 získali Michal Špitálský a Jakub Tesařík

Ocenění získala dvojice nyní již absolventů soukromé školy Informatiky a ekonomie DELTA v oboru humanitním.

Luboš Zápotočný mezi nejlepšími středoškolskými studenty Pardubického kraje 2019

Ani letos nechyběl mezi nejlepšími studenty Pardubického kraje zástupce naší školy. Letos to byl Luboš Zápotočný - vítěz celostátního kola 41. ročníku Středoškolské odborné činnosti.

Mladý talent Pardubického kraje 2018

V letošním vyhlašování nejlepších studentů Pardubického kraje měla střední škola informatiky a ekonomie DELTA hned dva oceněné. Byli jimi Miroslav Varga a Daniel Krejčí.

Talent Pardubického kraje 2017

Josef Gajdůšek dokázal získat podruhé ocenění Mladý talent Pardubického kraje. Tentokrát za zopakování druhého místa v republikovém kole Soutěže v programování MŠMT.

Talent Pardubického kraje 2015

Po pondělním předávání pamětních listů od Magistrátu Pardubice, kde jsme bodovali čtyřikrát, bylo dnes Josefu Gajdůškovi uděleno i ocenění Mladý Talent Pardubického kraje 2015.

Mladý talent Pardubického kaje v ICT 2012

Úspěchu Aleše Nešetřila si všiml i Pardubický kraj a udělil mu ocenění Mladý talent Pardubického kraje v oboru Informační technologie.