Luboš Zápotočný mezi nejlepšími středoškolskými studenty Pardubického kraje 2019

9. 12. 2019

Ani letos nechyběl mezi nejlepšími studenty Pardubického kraje zástupce naší školy. Letos to byl Luboš Zápotočný - vítěz celostátního kola 41. ročníku Středoškolské odborné činnosti.

V pondělí 9. prosince byli v historickém sále Jana Kašpara oceněni nejlepší středoškoští studenti Pardubického kraje. Desítka studentů středních škol získala nejvyšší ocenění "Mladý talent Pardubického kraje". Mezi nimi nechyběl ani Luboš Zápotočný, vítěz celostátního kola Středoškolské odborné činnosti v oboru Informační technologie.

Ocenění dostal za svoji "celoživotní práci" :-). Po celé 4 roky se každoročně probojovával s některým ze svých projektů do celostátního kola Expo Science AMAVET a ve dvou posledních letech postoupil i do celostátního kola Soutěže MŠMT v programování - letos skončil 6.

Luboš pokračuje ve studiu na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze.

Mladý talen Pardubického kraje 2019 v oblasti Informační technologie - Luboš Zápotočný

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy

Fotogalerie - předávání ocenění Mladý Talent Pardubického kraje 2019

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.