Talent Pardubického kraje 2017

4. 12. 2017

Josef Gajdůšek dokázal získat podruhé ocenění Mladý talent Pardubického kraje. Tentokrát za zopakování druhého místa v republikovém kole Soutěže v programování MŠMT.

Josef Gajdůšek získal ocenění Mlatý talent Pardubického kraje již podruhé. I když vzhledem k jeho množství úspěchů by to mohlo být už skoro "Za celoživotní dílo" :-)

Úspěchy Josefa Gajdůška

  • postup na Soutěž Vernadského 2014 (Rusko, Moskva),
  • Grand Prize Winner v soutěži Google Code-In 2014 (USA, Mountine View),
  • 2. místo Expo Science AMAVET 2016,
  • postup na INTEL ISEF 2017 (USA, Los Angeles),
  • 4 násobný postup do celostátního kola soutěže v programování MŠMT (2x 2. místo),
  • ...

Předávání proběhlo v slavnostním sálu Jana Kašpara Pardubického kraje. Ocenění předával vedoucí odboru školství Ing. Martin Kiss.

Pepovi Gajdůškovi patří velké gratulace a přejeme hodně štěstí i v jeho dalším studiu v Praze na Fakultě elektrotechniky ČVUT.

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy

Talent Pardubického kraje - Fotogalerie z předávání

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.