Talent Pardubického kraje 2015

11. 11. 2015

Po pondělním předávání pamětních listů od Magistrátu Pardubice, kde jsme bodovali čtyřikrát, bylo dnes Josefu Gajdůškovi uděleno i ocenění Mladý Talent Pardubického kraje 2015.

Toto ocenění získal především za vítězství v celosvětové soutěži Google Code-in 2014 i když v minulém školním roce těch úspěchů bylo podstatně více. DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie byla jednou z hrstky odborných škol, jejichž žáci byli takto oceněni. Mladé talenty téměř ve 100% případů získávají pouze gymnázia nebo umělecké školy a nejinak tomu bylo i letos. Střední škole Delta se to povedlo v posledních pěti letech již po druhé.

Pepovi Gajdůškovi patří velké gratulace a přejeme hodně štěstí a píle i do dalšího bádání a soutěžení.

 

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy

Talent Pardubického kraje - Fotogalerie z předávání

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.