Aktuality/Blog

Vandalismus v Automatických mlýnech

Studenti SŠ DELTA škola Pardubice posprejovali fasádu památkově chráněné budovy Automatické mlýny architekta Gočára. Majitel objektu Ing. Smetana zuří.

Elektrárny Opatovice podpořily další projekty našich studentů

Pětašedesáti tisíci korun podpořily Elektrárny Opatovice naše projekty Pardubický kraťas a Menuroo.

25. maturitní ples školy DELTA

19. ledna 2024 se uskutečnil 25. maturitní ples školy DELTA.

4. místo na krajském přeboru Šachového svazu Pardubického kraje

Naši šachisté obsadili 4. místo mezi 24 družstvy středních škol z Pardubického kraje.

Vernisáž výstavy fotografií studentů z Broumovského plenéru

V Paláci Pardubice jsme uspořádali 14ti denní výstavu nejlepších fotografií studentů pořízených v minulém roce na plenéru v Broumovském klášteře.

Představení IT VŠ pro letošní pardubické maturanty máme úspěšně za sebou

10 IT fakult přijelo před Vánoci představit své studijní programy maturantům. Na Akademický den dorazily letos podruhé.

Vánoční šachový turnaj na DELTĚ

Šachy jsou takový mentální box. Na DELTĚ zakládáme novou předvánoční tradici - Vánoční šachový turnaj.

Akademický den - Představení IT vysokých škol pardubickým maturantům 2023

Intenzivní představení 11 vysokých škol a fakult zaměřených na IT, kam chodí nejčastěji naši absolventi v jeden čas a na jednom místě.

FomeiTop 2023

FOMEITOP, to je svátek v kalendáři pro všechny aktivní grafiky, fotografy, filmaře a všechny kreativce.

Adaptační kurz prvních ročníků 2023

Adaptovali jsme se důkladně. Málem s námi do Pardubic odjela i pražská hotelovka. 😊

Fotografický plenér prvních ročníků - Broumovský klášter

15.-19. května 2023, Broumov: Nikdy jsem si nemyslel, že budu žít jako mnich. Strávili jsme krásný týden s fotoaparáty, padesátkou studentů a jednou strašilkou v Broumovském klášteře.

Ředitelské volno 2023

13. a 14. dubna 2023 je ředitelské volno.

IT Pick-Up23 představení studentských projektů firmám

Představení společností z oblasti IT, grafiky a marketingu studentům a prací studentů HR oddělením firem.

Stáže PwC Slovensko 2023 - výběr uchazečů

Vybíráme 23 studentů na stáže na Slovensko do jedné z největších auditorských firem na světě PwC.

Maturitní ples 2023

17. února 2023, Pardubice: Letošní maturitní ples byl velkým adeptem na nejlepší ples v celé historii školy

Představení IT vysokých škol pardubickým maturantům 2022

Intenzivní představení 12 vysokých škol a fakult zaměřených na IT, kam chodí nejčastěji naši absolventi v jeden čas a na jednom místě.

Florbalový turnaji Subterra Cup 2022/23

4. místo z okresního kola a skvělý týmový duch.

Skotsko 2022

59 studentů, 4 učitelky, autobus Bobík a týden ve Skotsku.

FomeiTop 2022 - Návštěva největší výstavy fotografické techniky ČR

Studenti druhých, třetích a čtvrtých ročníků naší školy navštívili největší výstavu fotografické techniky v ČR FOMEITOP 2022, kde si mohli prohlédnout a vyzkoušet novinky všech hlavních světových fotografických značek.

Adaptační kurz prvních ročníků 2022

51 prváků, 4 dospělí a 3 dny. Jaké to bylo letos ve Zbraslavicích?