Aktuality/Blog

Na střelnici lukostřeleckého klubu Kentaur

4.4. ve 4 hod. odpoledne 4.B bez 4 absentujících...

Lyžák pro druháky - náhrada za loňský Covid

Nějaký Covid nás nemůže zastavit. :-) Loňský zrušený lyžák jsme nynějším druhákům nahradili letos.

Lyžák 2022 aneb Per ardua ad Astra

Letošnímu lyžáku božstva nepřála. Ale překážky jsme překonali a nakonec se i ty hvězdičky ukázaly.

Na FOMEITOP 2021

Návštěva u největšího prodejce fototechniky v České republice

Adapťák 2021

Podívejte se, jak jsme si užili letos adaptační kurz ve Zbraslavicích.

Lyžařský kurz - Velká Úpa 2020

28 studentů střední školy DELTA strávilo týden na lyžařském kurzu ve Velké Úpě.

Maturitní ples školy 2020

Vítejte v Americe! 50tá léta minulého století ve Spojených státech. Rock 'n roll, Elvis Presley, rychlá auta, kožené bundy. Tohle vše je doba Pomády. Připomeňte si jeden z nejúspěšnějších muzikálů všech dob. Tentokrát s ajťáckou zápletkou!

5 neděl na stážích v Londýně

Pětitýdenní stáže v londýnských IT firmách byly opět životní zkušeností.

Adapťák 2019

Jak to vypadá, když jede Delta na adapťák? (To je jako adaptační pobyt - takový ten výlet, co se dělá na začátku, aby se lidi líp poznali. :-))

Maturitní ples Delty 2019

Pardubice, 25. ledna 2019: Letošní maturitní ples se konal v duchu dvacátých let minulého století, době bujarých večírků a oslav. Byl monstrózní a doufáme, že si jej všichni užili.

Lyžák 2019

27 studentů prvního ročníku vyrazilo na 5-ti denní kurz na lyžařský a snowboardový kurz do Velké Úpy. Počasí nám přálo, celý týden bylo kolem nuly a hlavně spousta prašánku.

Přihlášky - stáže Londýn 2019

A je to tady. Otevíráme přihlášky na praxe do Londýna pro příští rok - září 2019.

Stáže z Londýna, aneb „Milý deníčku...“

15 studentů informatiky se vypravilo na měsíc do Londýna na stáže v místních IT firmách. Přečtěte si vyprávění Míry Vargy, jednoho ze stážistů.

Londýnské stáže 2018 – preludium (cesta a rozkoukávačka)

Cesta na londýnské stáže a rozkoukávání v Londýně

Přihlášky na stáže do Londýna

Jelikož je 24. prosince, přinášíme vám také jeden dárek. Sháníme 15 dobrovolníků z řad studentů DELTy, kteří budou chtít strávit celé září na praxích v londýnských IT firmách.

2. rok spolupráce s Českou spořitelnou

Po roce se opět účastníme projektu České spořitelny „Můj potenciál“. Jedná se o vzdělávací a sebepoznávací projekt pro studenty 3. a 4. ročníků, který má směrovat k začlenění do zaměstnanecké struktury České spořitelny.

PIŠQORKY na Deltě

V pátek se na Deltě uskutečnilo školní kolo turnaje v Pišqworkách.

Bakala Foundation - možnost studia v zahraničí

Bakala Foundation u nás uspořádala přednášku o možnostech stipendií pro studium v zahraničí. Bylo to skvělé.

Londýn 2015

Čtyřicet našich studentů strávilo týden v Londýně. Viděli spoustu krásných památek a zažili multikulturalismus na vlastní kůži.

Adaptační kurz 2015

Zbraslavice, Starý rybník 2. - 4. 9. 2015: Tak máme za sebou další adaptační kurz. Letos konečně po dvou letech zase krásně. (Navzdory všem předpovědím).