Čtyřicet našich studentů strávilo týden v Londýně. Viděli spoustu krásných památek a zažili multikulturalismus na vlastní kůži.

Adaptační kurz 2015

Zbraslavice, Starý rybník 2. - 4. 9. 2015: Tak máme za sebou další adaptační kurz. Letos konečně po dvou letech zase krásně. (Navzdory všem předpovědím).

Školní kolo PIšQworek

Ve čtvrtek se na naší škole uskutečnilo školní kolo soutěže ve hře PIšQworky. Do oblastního kola postoupil tým Prohráli.

Robotika s Univerzitou Pardubice: 1. sezení

První sezení předčilo všechna očekávání. Odcházeli jsme o půl osmé večer a domů se nám opravdu nechtělo.

Kroužek robotiky s Univerzitou Pardubice

Chcete si postavit vlastního robota?
Rádi byste jej naučili sumo?
Chcete, aby si našel cestu bludištěm?
- Přihlašte se na kroužek robotiky!

Naši fotbalisté skončili stříbrní

Na 11. Mistrovství České republiky soukromých škol v halové kopané naši fotbalisté vybojovali historický úspěch. Po loňském bronzu skončili letos stříbrní.

Zimní kurz 2013-14 - Čenkovice

Tento způsob zimy zdá se mi poněkud nešťastným.

Okresní kolo florbalového turnaje

Ve čtvrtek 5. prosince 2013 se studenti naší školy zúčastnili Okresního kola florbalového turnaje. To se konalo ve sportovní hale na Dukle a o vítězství v něm bojovalo šest středních škol z Pardubic. Do hlavního turnaje jsme postoupili z kvalifikace minulý týden.