25. maturitní ples školy DELTA

11. 2. 2024

19. ledna 2024 se uskutečnil 25. maturitní ples školy DELTA.

19. ledna 2024, Pardubice: V pátek večer v kulturním domě na Dukle se uskutečnil již 25. ples maturantů školy DELTA. Přikládáme pár foteček. Ke konci už jsme raději přešli na černobílou. :-) Ples si všichni patřičně užili.

Záběr jak z filmu "Tančírna".
Vojta Volf si jde pro svoji šerpu - hlavní organizátor z řad studentů.
Skupinovka maturantů - 4.B
A máme tu opět "dívku v červených šatech" - tentokrát už normálně. Nevím o co se blbouni vsadili, ale Pavel zjevně svou sázku vyhrál... :-)

 

Já vím, že se ty konfety fakt blbě uklízí. Když ono je to tááák hezkýýý.
Skupinovka maturantů 4.A. Dobře si prohlédněte tu dívku v červených šatech...
V naší škole sice moc dívek nenajdete, ale chlapci si zjevně umí poradit.

 

Ples si všichni pořádně užili - a přesně k tomu plesy přece jsou.

 

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy

Fotogalerie

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.