Aktuality/Blog

Do Student Training Centre 2024 od Microsoftu byli i v letošním roce vybráni dva studenti z DELTY

Radek Dolejška a Lukáš Žďárský byli vybráni do dvouletého studijního programu Microsoftu - Studentské trenérské centrum.

Do Microsoft Student Training Centre byli vybráni další dva studenti

Do dvouletého studijního programu Microsoft Student Training Centre letos vstoupili Vilém Pešek a Tomáš Kalhous.

Krajský výběr do studijního programu Microsoftu

Na soukromé škole informatiky a ekonomie DELTA proběhl krajský výběr do dvouletého studijního programu Microsoft Student Training Centre.

Úspěchy ve 3 soutěžích v tomto týdnu

Červený diplom z Microsoft STC, postup do kraje v FVTP a dvojnásobná účast v celostátním kole Kasiopei MatFyzu - to vše stihli naši studenti v tomto týdnu.

2 studenti vybráni do Microsoft Student Training Centre

Microsoft vybral další dva studenty DELTY do dvouletého studijního programu STC.

Další dva studenti školy DELTA byli vybráni do studijního programu Microsoftu

Tomáš Diblík a Vojtěch Volf byli vybráni do Microsoft Student Training Centre 2021.

Josef Kahoun se dostal do dvouletého studijního programu Microsoftu STC

Pepa byl vybrán z více než 500 zájemců z celé republiky a navázal na naše dva loňské maturanty. Bude se dva roky školit v technologických novinkách Microsoftu a zlepšovat své softskills.

Výběr do Microsoft STC 2019

V úterý 27.11.2018 proběhl na soukromé škole DELTA výběr nominantů za Pardubický kraj do celostátního výběru do studijního programu Microsoft Student Training Centre.

Výběr do Microsoft STC 2018

Praha 18.12.2017: Do studijního programu Microsoftu Studentské trenérské centrum byli letos vybráni 2 studenti z DELTA - SŠIE, konkrétně Tomáš Faltejsek a Vítek Lustyk.

Microsoft - Studentské trenérské centrum

Praha, 20. prosince 2016: Miroslav Varga, student 2.B, byl zařazen do studijního programu Microsoft - Studentské Trenérské Centrum.