Aktuality/Blog

Další dva studenti školy DELTA byli vybráni do studijního programu Microsoftu

Tomáš Diblík a Vojtěch Volf byli vybráni do Microsoft Student Training Centre 2021.

Josef Kahoun se dostal do dvouletého studijního programu Microsoftu STC

Pepa byl vybrán z více než 500 zájemců z celé republiky a navázal na naše dva loňské maturanty. Bude se dva roky školit v technologických novinkách Microsoftu a zlepšovat své softskills.

Výběr do Microsoft STC 2019

V úterý 27.11.2018 proběhl na soukromé škole DELTA výběr nominantů za Pardubický kraj do celostátního výběru do studijního programu Microsoft Student Training Centre.

Výběr do Microsoft STC 2018

Praha 18.12.2017: Do studijního programu Microsoftu Studentské trenérské centrum byli letos vybráni 2 studenti z DELTA - SŠIE, konkrétně Tomáš Faltejsek a Vítek Lustyk.

Microsoft - Studentské trenérské centrum

Praha, 20. prosince 2016: Miroslav Varga, student 2.B, byl zařazen do studijního programu Microsoft - Studentské Trenérské Centrum.