Další dva studenti školy DELTA byli vybráni do studijního programu Microsoftu

18. 12. 2020

Tomáš Diblík a Vojtěch Volf byli vybráni do Microsoft Student Training Centre 2021.

Vzdělávacím programem Microsoft STC projdou další dva studenti DELTY

Vojtěch Hruban - vedoucí Microsoft Student Training Centre před budovou Microsoftu
Vladimír Hruban - vedoucí Microsoft Student Training Centre

Studenti programu Microsoft STC v historii škol DELTA

O programu Microsoft STC

Do dvouletého studijního programu Microsoftu je každoročně vybírána třicítka středoškolských studentů z několika stovek adeptů z celé republiky. Účastníkům programu se dva roky věnují zaměstnanci Microsoftu, učí je nové technologie, pracují s nimi na prezentačních dovednostech a dalším seberozvoji. V rámci programu jeho účastníci skládají mezinárodně uznávané technologické certifikáty, které zvyšují jejich cenu na trhu práce. Studenti Microsoftu na oplátku pomáhají při organizování jeho prezentačních akcí jako Roadshow, DemoDays apod. což opět přispívá k růstu jejich prezentačních a organizačních schopností.

Tomášovi a Vojtovi moc blahopřejeme a držíme pěsti, ať si ze studijního programu odnesou co nejvíce.