Josef Kahoun byl vybrán do dvouletého studijního programu Microsoftu STC

17. 12. 2019

Pepa byl vybrán z více než 500 zájemců z celé republiky a navázal na naše dva loňské maturanty. Bude se dva roky školit v technologických novinkách Microsoftu a zlepšovat své softskills.

Pepa byl vybrán Microsoftem z více než 500 zájemců z celé republiky. Dva roky se bude účastnit školení a dalších vzdělávacích akcí Microsoftu a bude skládat mezinárodně uznávané certifikáty. Na marketingových a prezentačních akcích Microsoftu bude nabírat zkušenosti s vystupováním před lidmi i přípravou veškerých podkladů. Naučí se nejnovější technologie Microsoftu a výrazně posílí své organizační a prezentační dovednosti.

Výběr do studijního programu Microsoftu Studentské trenérské centrum 2020

Josef Kahoun, Viktor Skořepa a Martin Dobruský - finalisté výběru do STC 2020

Pepa navázal na starší spolužáky

Pepa navázal na naše loňské maturanty Miroslava Vargu a Tomáše Faltejska, kteří prošli Microsoft STC před ním. Kluci pro školu dělali různá školení (například využívání Office 365 pro učitele z Gymnázia Chrudim, školení micro:bitů a pod.) Tomáš v současnosti studuje v Praze na ČVUT Fakultu informačních technologií a Míra dělá šéfa logistiky v Alze.

Do letošního pražského finále mezi 60 nejlepších se probojovali i Martin Dobruský a Viktor Skořepa. Vkládáme do nich naději, že oba na sobě budou ještě rok pracovat a zkusí štěstí příští rok.

O programu Microsoft STC

Microsoft Student Training Centre je dvouletý studijní program společnosti Microsoft pro studenty středních škol. Zaměřuje se na perfektní zvládnutí nových produktů společnosti, na trénink prezentačních dovedností a zlepšení organizačních schopností. Kromě klasických přednášek trénuje studenty na praktických úkolech (různých prezentačních akcí Microsoftu). Studenti STC se mohou také zúčastnit praxí v Microsoftu v době maturit.

Právě byl vyhlášen Josef Kahoun - byl vybrán do programu Microsoft STC 2020.

Za fotodokumentaci děkujeme Aleši Vladykovi z 1.A, který celou akci fotil.

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy

Fotogalerie výběru do Microsoft STC 2020

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.