Aktuality/Blog

2. místo v celostátním kole SOČ - Jan Volhejn a Jakub Kacálek

Plzeň, 17.-18.6.2023: Spanilá jízda studentů DELTY letošními soutěžemi pokračuje! Jan Volhejn a Jakub Kacálek obsadili v Plzni na celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika 2. místo.

Jan Volhejn a Jakub Kacálek zvítězili v krajském kole Středoškolské odborné činnosti v Informatice

Chrudim, 25. dubna 2023: Již 6 let nepoznalo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika jiného vítěze než studenta ze soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA.

Michal Maděra a Josef Kahoun zvítězili v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti

Michal s Pepou zvítězili v oboru 18-Informatika. Porotě se jejich projekt líbil nejvíce z téměř stovky informatických projektů z celé ČR.

1. a 3. místo v krajském kole SOČ 2022

Již pátým rokem vyhrávají studenti soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA krajské kolo Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika.

2. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti 2020/21

Vít Falta se po vítězství v krajském kole Středoškolské odborné činnosti umístil v celostátním kole na výborném 2. místě v ČR.

Vítězství v krajských kolech všech relevantních soutěží

Studenti DELTY letos ukořistili všechny skalpy - vítězství v Středoškolské odborné činnosti i v obou kategoriích Soutěže v programování.

Celostátní kolo 42. ročníku SOČ - 5. a 6. místo

Most (on-line), 12.-14.6.2020: I letošní ročník Středoškolské odborné činnosti je pro školu rekordní. Do celostátního kola se poprvé probojovaly dva projekty. Jakub Tesařík s Michalem Špitálským skončili pátí a Jan Kollert šestý.

Vítězství v krajském kole SOČ v oborech 18 - Informatika a 13 - Ekonomika a řízení

Do letošního ročníku Středoškolské odborné činnosti se z naší školy přihlásily 3 projekty. Dva z nich ve svém oboru v krajském kole zvítězily a postoupily do celostátního kola soutěže.

Vítězství v celostátním kole SOČ 2019 v oboru Informatika

Opava, 14.-16.6.2019: Luboš Zápotčoný zvítězil v celostátním kole 41. ročníku Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika. Soukromá škola DELTA tak obhájila 1. místo Daniela Krejčího z loňského roku.

1. a 2. místo v krajském kole SOČ a postup do celostátního kola

V 41. ročníku Středoškolské odborné činnosti v oboru 18 - Informatika v krajském kole zvítězil projekt Luboše Zápotočného a druzí byli SPKRS - Tomáš Faltejsek, Michal Havelka a Míra Varga.

SOČ 2019 všechny 3 projekty z DELTY postoupily do krajského kola

V oboru 18 - Informatika postoupily do krajského kola pouze projekty ze soukromé SŠ informatiky a ekonomie DELTA.

Vítězství v celostátním kole SOČ 2018

Olomouc, 17.6.2018: Daniel Krejčí   se svým maturitním projektem "Lovci perel" zvítězil v ústředním kole 40. ročníku Středoškolské odborné činnosti v kategorii Informatika, jehož slavnostní zahájení proběhlo v aule Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Vítězství v informatice v SOČce - krajské kolo

Chrudim, 10.5.2018: Daniel Krejčí, se svým informačním systém pro knihovny Lovci Perel zaujal porotu natolik, že zvítězil i v krajském kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika a postupuje do ústředního kola v Olomouci.

1. a 3. místo v SOČce

Chrudim, 12.4.2018: Letošního 40. ročníku středoškolské odborné činnosti se v oboru Informatika v okresech Pardubice a Chrudim účastnilo celkem 5 projektů. Studenti ze soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA se předvedli ve výborném světle. Daniel Krejčí zvítězil a Tomáš Faltejsek s Miroslavem Vargou skončili třetí. Dan Krejčí zároveň postupuje do krajského kola, kde mu budeme držet palce.