Aktuality/Blog

Vítězství v celostátním kole SOČ 2019 v oboru Informatika

Opava, 14.-16.6.2019: Luboš Zápotčoný zvítězil v celostátním kole 41. ročníku Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika. Soukromá škola DELTA tak obhájila 1. místo Daniela Krejčího z loňského roku.

1. a 2. místo v krajském kole SOČ a postup do celostátního kola

V 41. ročníku Středoškolské odborné činnosti v oboru 18 - Informatika v krajském kole zvítězil projekt Luboše Zápotočného a druzí byli SPKRS - Tomáš Faltejsek, Michal Havelka a Míra Varga.

SOČ 2019 všechny 3 projekty z DELTY postoupily do krajského kola

V oboru 18 - Informatika postoupily do krajského kola pouze projekty ze soukromé SŠ informatiky a ekonomie DELTA.

Vítězství v celostátním kole SOČ 2018

Olomouc, 17.6.2018: Daniel Krejčí   se svým maturitním projektem "Lovci perel" zvítězil v ústředním kole 40. ročníku Středoškolské odborné činnosti v kategorii Informatika, jehož slavnostní zahájení proběhlo v aule Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Vítězství v informatice v SOČce - krajské kolo

Chrudim, 10.5.2018: Daniel Krejčí, se svým informačním systém pro knihovny Lovci Perel zaujal porotu natolik, že zvítězil i v krajském kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika a postupuje do ústředního kola v Olomouci.

1. a 3. místo v SOČce

Chrudim, 12.4.2018: Letošního 40. ročníku středoškolské odborné činnosti se v oboru Informatika v okresech Pardubice a Chrudim účastnilo celkem 5 projektů. Studenti ze soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA se předvedli ve výborném světle. Daniel Krejčí zvítězil a Tomáš Faltejsek s Miroslavem Vargou skončili třetí. Dan Krejčí zároveň postupuje do krajského kola, kde mu budeme držet palce.