2. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti 2020/21

13. 6. 2021

Vít Falta se po vítězství v krajském kole Středoškolské odborné činnosti umístil v celostátním kole na výborném 2. místě v ČR.

Vít Falta - 2. místo v celostátním kole SOČ v oboru 18 - Informatika

Vít Falta obsadil na celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v oboru 18 - Informatika krásné 2. místo. Se svým projektem BurzaŠkol.Online postoupil do celostátního kola coby vítěz kola v Pardubickém kraji. Vítek patří do programátorského výkvětu soukromé střední školy informatiky a ekonomie DELTA. Mezi jeho další úspěchy patří například:

Vítkovi blahopřejeme a držíme pěsti v jeho dalším studiu na vysoké škole.

BurzaŠkol.Online

V COVIDovém školním roce 2020/21 nebylo možné pořádat prezentační výstavy středních škol pro deváťáky klasickou cestou. Vít Falta vytvořil náhradu těchto výstav pomocí Teamsových schůzek. Připravil webový portál pro administraci všech on-line výstav středních škol BurzaŠkol.Online. Kromě základní funkcionality zprostředkování on-line schůzek mezi deváťáky a středními školami, Vítek rozšířil portál o další důležité informace - např. výsledky škol u státních maturit, výsledky škol v soutěžích, inspekční zprávy atd. V současné době se portál slučuje s největším portálem pro vyhledávání středních škol AtlasŠkolství.cz. Přes portál BurzaŠkol.Online se uskutečnilo téměř 150 on-line burz a bylo do něj zaregistrováno přes 440 středních škol z celé České republiky (více než 1/3 ze všech).

Studenti soukromé střední školy DELTA v SOČce excelují

Pardubická soukromá střední škola informatiky a ekonomie DELTA je v posledních letech nejúspěšnější školou v Středoškolské odborné činnosti v oboru 18 - Informatika v České republice.