2. místo v celostátním kole SOČ - Jan Volhejn a Jakub Kacálek

18. 6. 2023

Plzeň, 17.-18.6.2023: Spanilá jízda studentů DELTY letošními soutěžemi pokračuje! Jan Volhejn a Jakub Kacálek obsadili v Plzni na celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika 2. místo.

Tento víkend bojovali studenti Jan Volhejn a Jakub Kacálek na celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v Plzni na gymnáziu Luďka Pika.
A nevedli si vůbec špatně! Se svým projektem vizualizace aktuální polohy vozů MHD obsadili mezi nejlepšími projekty z IT v republice celkové 2. místo. Navázali na letošní vítězství Matěje Neumanna v Expo Science Amavet a jeho 3. místo z Regeneron ISEF - největší soutěže SŠ projektů na světě v americkém Dallasu.

Prezentace studentů Jana Volhejna a Jakuba Kacálka na celostátním kole Středoškolské odborné činnosti

Jan Volhejn a Jakub Kacálek - 2. místo celostátní kolo Středoškolská odborná činnost - obor Informatika

Letošní soutěžní sezónu bude příští týden v Hradci Králové uzavírat celostátní kolo Soutěže MŠMT v programování, kam z DELTY postoupili Petr Švestka, Pavel Špryňar a Diego Portillo. Tak jim budeme držet pěsti, aby přivezli také nějaký ten povedený výsledek.

Pardubičtí studenti z DELTY vévodí informatice již šestým rokem

Pánové navázali na skvělé výsledky svých starších spolužáků. V posledních 6ti letech nepoznala Středoškolská odborná činnost v Informatice v Pardubickém kraji jiného vítěze než studenta DELTY. Vítězové z každého kraje postupují každoročně do celostátního kola. V něm v posledních 6ti letech studenti DELTY 3x zvítězili a 2x byli stříbrní. Chce se říct: "Zřejmě slušnej oddíl..."

3x vítězství a 2x druhé místo v celostátním kole SOČ v oboru Informatika

Fotogalerie - celostátní kolo Středoškolská odborná činnost - obor 18 Informatika