Aktuality/Blog

Matěj Neumann získal v americkém Dallasu 2 zvláštní ceny a celkové 3. místo

19. května 2023, Dallas, USA: Matěj Neumann získal kromě 3. místa také zvláštní cenu pro nejlepší projekt v oblasti počítačového inženýrství a cenu Nadace krále Saudské Arábie.

Pardubický student pojede reprezentovat ČR do amerického Dallasu

Praha 5. 4. 2023: Matěj Neumann zvítězil v celostátním finále XXVIII. ročníku Expo Science AMAVET a postoupil na nejprestižnější mezinárodní soutěž středoškolských projektů International Science and Egineering Fair, kde bude reprezentovat Českou republiku.

Robotická olympiáda ve Washingtonu

Washington, D. C., 21.8.2017: Tomáš Mayer, Jakub Slanina a Ondřej Sokol reprezentovali Česko na 1. ročníku robotických olympijskcých her ve Washingotnu.

Tornádo výsledků soutěží 2016

Úspěchů v soutěžích přibývá takřka geometrickou řadou. Pojďme si zrekapitulovat minulý týden.

Pepa Gajdůšek zvítězil v Code-in a pojede do centrály Googlu

Google Code-in je mezinárodní programátorská soutěž vyhlašovaná společností Google pro studenty ve věku 13-17 let.