Mladý talent Pardubického kraje 2018

14. 12. 2018

V letošním vyhlašování nejlepších studentů Pardubického kraje měla střední škola informatiky a ekonomie DELTA hned dva oceněné. Byli jimi Miroslav Varga a Daniel Krejčí.

Miroslav Varga - Mladý talent Pardubického kraje v oboru technickém

Nejvyšší ocenění obdržel letošní maturant Miroslav Varga, který se stal Mladým talentem Pardubického kraje v oboru technickém. Míra letos zvítězil v celostátních kolech dvou soutěží: Prezentiáda a BusinessPoint. Stal se tak třetím studentem v historii školy, který tuto cenu získal. Cenu převzal od radního za oblast školství Ing. Bohumila Bernáška.

Daniel Krejčí - vítěz celostátního kola Středoškolské odborné činnosti

Dalším oceněným byl nyní již náš absolvent Daniel Krejčí, který získal pamětní list za vítězství v celostátním kolem 40. ročníku Středoškolské odborné činnosti v kategorii Informační technologie. Za Daniela převzal cenu v zastoupení ředitel školy Jiří Formánek, protože Daniel v tomto termínu přebíral v Praze cenu Nadačního fondu Jaroslava Heyrovského.

Oběma studentům patří velká gratulace a díky za skvělou reprezentaci školy.

Fotogalerie - předávání cen Talent Pardubického kraje 2018