Mladý talent Pardubického kraje za školní rok 2021-22

17. 12. 2022

Ocenění Mladý talent Pardubického kraje získali letos Josef Kahoun a Michal Maděra

Do rodiny Mladých talentů Pardubického kraje z DELTy přibyli další dva členové

Pardubice 6.12.2022: Ocenění Mladý Talent Pardubického kraje letos převzali vítězové celostátního kola v Středoškolské odborné činnosti v oboru Informační technologie Josef Kahoun a Michal Maděra. Kromě pamětních listů získal každý z oceněných 3.000,- Kč. Pánové rozšířili tak rodinu Mladých talentů ze soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA už na 11 členů. Mezi dalšími oceněnými byli vítězové SOČ z předchozích ročníků (Daniel Krejčí a Luboš Zápotočný) a studenti s úspěchy z jiných soutěží. Nejúspěšnějším absolventem stále zůstává Josef Gajdůšek, který ocenění dokázal získat dokonce ve dvou letech.

Letošní vyhlašování za školní rok 2021/22 již covid neovlivnil a proběhlo ve společenském sále Zámku Pardubice v obvyklém předvánočním termínu.

Mladý talent Pardubického kraje za 2021/22 - Josef Kahoun a Michal Maděra