Mladý talent Pardubického kaje v ICT 2012

9. 10. 2012

Úspěchu Aleše Nešetřila si všiml i Pardubický kraj a udělil mu ocenění Mladý talent Pardubického kraje v oboru Informační technologie.

Aleš obsadil 1. místo v soutěži JuniorInternet v kategorii JuniorDesign ve školním roce 2010/2011 a 1. místo v soutěži Comp-Ost (soutěžní Festival žákovských a studentských multimediálních projektů a webových prezentací) ve školním roce 2011/2012. Dlouhodobě projevuje zájem o informační technologie především webový design.

Kreativní ředitel STRV

Aleš odmaturoval na soukromé Střední škole informatiky a ekonomie DELTA ve školním roce 2011/2012. Nyní žije v Praze a stal se kreativním ředitelem ve společnosti STRV. Na Síti vystupuje pod jménem sem7ex. Zde je jeho profil na LinkedInu.

...

Aleš Nešetřil - Mladý talent Pardubického kraje 2012