Oceňování nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2017/18

25. 10. 2018

Na letošním oceňování nejlepších studentů Pardubic měla soukromá škola DELTA celkem devět zástupců

Letošní nejlepší studenti Pardubic ze školy DELTA

• vítěz ústředního kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika a laureát zvláštní ceny Nadace J. Heyrovského: Daniel Krejčí,
  • vítězové Česko-slovenského grandfinále soutěže v prezentačních dovednostech Prezentiáda: Miroslav Varga a Vítek Lustyk,
  • vítězové ústředního kola BusinessPointu: Jan Doležel, Tomáš Havránek, Patrik Bednář, Tomáš Faltejsek a Miroslav Varga,
  • stříbrný a bronzový z krajského kola Soutěže MŠMT v programování Luboš Zápotočný a Filip Bartůška.

Především díky jejich úspěchům se soukromá škola DELTA s pouhými 123 studenty umístila druhým rokem na druhém místě v Pardubickém kraji mezi odbornými školami v soutěži Excelence (bodují se úspěchy v soutěžích napříč všemi předměty). V přepočtu na počet studentů se DELTA již třetím rokem přetahuje o první a druhé místo v kraji s Gymnáziem Dašická.

Všem oceněným patří velké blahopřání a díky za výbornou reprezentaci školy. Na dálku zdravíme i naše čerstvé absolventy Filipa Bartůšku a Daniela Krejčího, kteří si plní své povinnosti na vysokých školách, a tak se bohužel slavnostní akce nezúčastnili.

Fotogalerie - předávání ocenění nejlepším studentů Pardubic 2018