Mezi nejlepšími studenty Pardubic za školní rok 2019-20 má SŠ DELTA čtyřnásobné zastoupení

10. 12. 2020

Zdeněk Picpauer, Michal Špitálský, Jakub Tesařík a Jan Kollert byli dnes oceněni primátorem statutárního města Pardubice mezi nejlepšími studenty Pardubic za školní rok 2019-20

Zdeněk Picpauer - foto/video

Nejvíce oceňovaným studentem naší školy byl Zdeněk Picpauer, který získal pamětní list hned za 3 umístění v soutěžích. Konkrétně za:

Krajina mého srdce - Zdeněk PicpauerZdeněk Picpauer: Plavba meandrem řeky Vltavy

Další ocenění - Jan Kollert, Michal Špitálský a Jakub Tesařík

Dalšími oceněnými byli vítězové krajského kola Středoškolské odborné činnosti:

  • Jan Kollert - v oboru 18 Informační technologie a
  • dvojice Jakub Tesařík a Michal Špitálský - v oboru 13 Ekonomika a řízení.

Všichni také postoupili do celostátního kola, kde Honza obsadil 6. místo a Kuba s Michalem dokonce skončili ve svém oboru ještě o příčku lépe.

Jan Kollert s Michalem Špitálským pokračují nyní ve studiích na Northumbria University v Newcastlu a Jakub Tesařík na pražské Vysoké škole kreativní komunikace.

J. Tesařík a M. Špitálský - propagace festivalu Jeden Svět

 

 

S čestným uznáním je spojena i příjemná finanční odměna, která obzvlášť teď před Vánoci jistě potěší.

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy

Pamětní listy studentů

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.