Nejlepší studenti Pardubic ve školním roce 2016/17

25. 10. 2017

Šest nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2016/17 bylo ze soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA.

Na letošním oceňování nejlepších studentů Pardubic měla soukromá škola DELTA celkem šest zástupců. Mezi oceněnými byli:

• Filip Bartůška (3. místo v krajském kole v Soutěži v programování MŠMT - vyšší programovací jazyky),
  • Martin Burian (1. místo v krajském kole v Soutěži v programování MŠMT - webové aplikace),
  • Ondřej Sokol (1. robotická olympiáda v USA - Washington, D.C.),
  • Jakub Slanina (1. robotická olympiáda v USA - Washington, D.C.),
  • Tomáš Mayer (1. robotická olympiáda v USA - Washington, D.C.) a
  • Josef Gajdůšek (INTEL ISEF v USA - California: Los Angeles, 2. místo v celostátním kole v Soutěži v programování MŠMT - vyšší programovací jazyky).

Všem oceněným patří velké blahopřání a díky za výbornou reprezentaci školy.

Především díky jejich úspěchům se soukromá škola DELTA s pouhými 123 studenty umístila druhým rokem na druhém místě v Pardubickém kraji mezi odbornými školami v soutěži Excelence (bodují se úspěchy v soutěžích napříč všemi předměty). V přepočtu na počet studentů se DELTA již třetím rokem přetahuje o první a druhé místo v kraji s Gymnáziem Dašická.

Všem oceněným patří velké blahopřání a díky za výbornou reprezentaci školy. Na dálku zdravíme i naše čerstvé absolventy Filipa Bartůšku a Daniela Krejčího, kteří si plní své povinnosti na vysokých školách, a tak se bohužel slavnostní akce nezúčastnili.