Vyhlášení Nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2014/15

9. 11. 2015

U příležitosti setkání nejlepších žáků středních škol byli 4 studenti pardubické soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA oceněni Pamětním listem Magistrátem města Pardubice. Ocenění bylo spojeno i s příjemnou finanční odměnou.

Pamětní list převzali studenti ve Společenském sále pardubické radnice z rukou primátora města Pardubice, Ing. Martina Charváta a jeho náměstka, Mgr. Jakuba Rychteckého.

"Věřím, že vy, nadaní studenti uplatníte svůj talent a píli i ve svém profesním životě a v budoucnu založíte v Pardubicích své rodiny. A my, politici, budeme dělat vše pro to, aby se vám zde dobře žilo", řekl Rychtecký.

Kromě pamětního listu dostali studenti pardubické soukromé střední školy DELTA i příjemnou finanční odměnu.

Ocenění studenti

• Josef Gajdůšek, za vítězství v celosvětové soutěži Google Code-in 2014, vítězství v soutěži Czech StudNET Awards 2015, vítězství v krajském kole a 6. místo v ústředním kole Soutěže MŠMT v prgramování a postup do ústředního kola Expo Science AMAVET 2015
  • Jakub Slanina a Tomáš Mayer za druhé místo na 12. ročníku Mezinárodního robotického dne v Praze a
  • Jan Tužil za vítězství v krajském kole Soutěže v programování v kategorii Webové aplikace a postup do ústředního kola.

Ocenění magistrátem města Pardubice - Fotogalerie z předávání