Předání ocenění nejlepším studentům Pardubic 2021

21. 4. 2022

Za školní rok 2020-21 převzalo ocenění 7 studentů z DELTY.

21. dubna 2022, Pardubice: Pardubický magistrát každoročně oceňuje studenty, kteří zaznamenali největší úspěchy v soutěžích v předchozím školním roce. Naši studenti mezi oceňované patří pravidelně. Letos proběhlo předávání ocenění v aule Univerzity Pardubice a mezi oceněnými byli tito naši studenti:

• Vít Falta - 2. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v oboru 18 - Informatika
  • Matěj Půhoný - 2. místo v celostátním kole Soutěže v programování MŠMT - kategorie Web
  • Jan Volhejn - 1. místo v krajském kole Soutěže v programování MŠMT - kategorie Vyšší programovací jazyky
  • Vít Falta, Matěj Půhoný, Kryštof Krátký, Jan Volhejn, Michal Maděra, Josef Kahoun - Společensky prospěšný zlepšovací vynález: Vytvoření portálu pro pomoc s volbou střední školy BurzaŠkol.Online v době Covidu - deváťáci se spojovali se zástupci středních škol na virtuálních burzách přes Teamsy. Hlavní programátor - Vít Falta, pomoc s front-endem Matěj Půhoný. Mladší spolužáci pracovali na tzv. crawlerech - programech pro vytěžování dat z cizích webových stránek. Získali: výsledky všech škol v: státních maturitách a soutěžích pořádaných MŠMT za poslední 4 roky + všechny inspekční zprávy. Z těchto podkladů + marketingových informací od škol + on-line rozhovorů se školami se mohli deváťáci kvalifikovaně rozhodovat na jaké škole chtějí pokračovat. Do projektu se zapojilo přes 430 středních škol z celé ČR (více než 1/3 všech škol) a realizovalo se přes něj cca 15.000 smysluplných rozhovorů.
  • Zdenek Picpauer:
    • on-line filmový festival Poděbrady Off - cena starosty města Poděbrady
    • Krajské kolo CSNFT ČR Královéhradecký kraj 1.cena (2020)
    • Krajské kolo CSNFT ČR Královéhradecký kraj Cena internetového diváka (2020)
    • Rychnovská osmička 3.cena (2020)
    • Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše Čestné uznání (2020)
    • Střekovská kamera Čestné uznání (2020)
    • MALÁ ŠESTNÁCTKA - filmový festival mladé tvorby 3.cena (2020)
    • Celostátní přehlídka filmové tvorby České vize - České vize 1.cena (2020)

Kromě předání pamětních listů studenti získali i milou finanční odměnu.

Pamětní listy - u příležitosti setkání nejlepších studentů středních škol s představiteli města Pardubice