Předání ocenění nejlepším studentům Pardubic 2022

14. 11. 2022

Ocenění nejlepší student Pardubic letos získalo 5 studentů naší školy.

14. listopadu 2022, Pardubice: Pardubický magistrát každoročně oceňuje studenty, kteří zaznamenali největší úspěchy v soutěžích v předchozím školním roce. Naši studenti mezi oceňované patří pravidelně. Ocenění proběhlo jako již tradičně v aule Univerzity Pardubice.

V první nejvyšší kategorii - vítězové krajských a vyšších kol soutěží vyhlašovaných MŠMT nejvyšší kategorie "A" byli hned 3 naši studenti:

  • Josef Kahoun a Michal Maděra - 1. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v oboru 18 - Informatika a reprezentace ČR na mezinárodní soutěži v Bruselu EUCYS 2023,
  • Patrik Číhal - 1. místo v krajském kole Soutěže v programování MŠMT

Ve druhé kategorii "Výjimečné úspěchy v ostatních vědomostních soutěžích" získali ocenění 2 naši studenti:

  • Jan Volhejn a Jakub Kacálek - 1. místo v programátorském hackathonu Foxconn Funovation Week, kdy navrhli a naprogramovali vizualizaci aktuální polohy vozů MHD pardubického Dopravního podniku. Ten aplikaci převzal a nyní je v ostrém provozu.

Kromě předání pamětních listů studenti získali i milou finanční odměnu.

 

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy

Fotogalerie z předávání ocenění Nejlepší student Pardubic 2022

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.