Předávání ocenění magistrátu města Pardubice 2018/19

13. 11. 2019

Letos magistrát zpřísnil podmínky pro oceňování nejlepších studentů. Ocenění byli pouze vítězové krajských kol nebo do třetího místa v celostátních kolech. I tak byla z DELTY oceněna hned trojice studentů.

A kdo byla ta trojice oceněných studentů? Byli to:

  • Luboš Zápotočný za vítězství v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika,
  • Zdeněk Picpauer za vítězství v zemském kole pro Česko soutěžní přehlídky filmové tvorby dětí a mládeže Zlaté Slunce a
  • Jiří Falta za vítězství v krajském kole soutěže Cyber Security Competition

Všichni ocenění si odnesli Pamětní list a malou pozornost od města ve formě finančního daru. Cenu předávali jako již tradičně primátor statutárního města Pardubice Ing. Martin Charvát a radní pro školství Mgr. Jakub Rychtecký. Předávání ocenění proběhlo letos poprvé v aule Univerzity Pardubice.

Luboš si bohužel ocenění nemohl vyzvednout osobně, protože právě psal zápočtový test v Praze na ČVUT FIT. Tak mu budeme držet palce. :-)

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy

Předávání ocenění magistrátu Pardubice nejlepším studentům Pardubic za školní rok 2018/19

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.