Vyhlášení Nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2015/16

7. 11. 2016

Na letošním vyhlášení měla naše škola už celou desítku úspěšných studentů.

Magistrát statutárního města Pardubice každoročně oceňuje studenty středních a základních škol, kteří dosáhli výborných umístění v různých soutěžích. Letošní předávání proběhlo v sále Jana Kašpara ve středu 2.listopadu. Čestné uznání a příjemnou peněžitou odměnu obdržela letos celá desítka studentů soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA. Jmenovitě:

• Filip Bartůška,
  • Filip Botai,
  • Tomáš Čulík,
  • Tomáš Faltejsek,
  • Josef Gajdůšek,
  • Michal Havelka,
  • Dan Krejčí,
  • Vítek Lustyk,
  • Míra Varga a
  • Luboš Zápotočný

Pánové, patří vám velké poděkování a slova pochvaly. Samozřejmě mě velice potěšili ostřílení borci z vyšších ročníků, ale skutečně velkou radost mám také z našeho aktivního "dorostu". Přeci jenom nebývá úplně zvykem, aby na toto ocenění dosáhlo 7 studentů prvního ročníku. Jen tak dále.

Ocenění magistrátem v minulých letech:

Fotogalerie z oceňování magistrátem