Aktuality/Blog

Bobřík informatiky 2015

Na soukromé Střední škole informatiky a ekonomie DELTA dosáhlo na titul Mistr kódu dvanáct studentů.

Talent Pardubického kraje 2015

Po pondělním předávání pamětních listů od Magistrátu Pardubice, kde jsme bodovali čtyřikrát, bylo dnes Josefu Gajdůškovi uděleno i ocenění Mladý Talent Pardubického kraje 2015.

Vyhlášení Nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2014/15

U příležitosti setkání nejlepších žáků středních škol byli 4 studenti pardubické soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA oceněni Pamětním listem Magistrátem města Pardubice. Ocenění bylo spojeno i s příjemnou finanční odměnou.

Státní maturity - 3 roky nejlepší v kraji

Státní maturity: srovnání škol s IT obory v Pardubickém kraji. Hodnotili jsme úspěšnost ale i počty odpadlých.

Londýn 2015

Čtyřicet našich studentů strávilo týden v Londýně. Viděli spoustu krásných památek a zažili multikulturalismus na vlastní kůži.

DELTEX č. 2

Po velkých porodních bolestech spatřilo světlo světa nové číslo našeho školního časopisu DELTEX.

Kodu Game Lab

Přes jarní praxe pro vás Dan Volráb s Petrem Vaškem připravili návody na vývoj her v Kodu Game Lab. Pojďte se na ně podívat.

Adaptační kurz 2015

Zbraslavice, Starý rybník 2. - 4. 9. 2015: Tak máme za sebou další adaptační kurz. Letos konečně po dvou letech zase krásně. (Navzdory všem předpovědím).

Na podzim vyrazíme do Anglie

Na podzim pojede 40 žáků naší školy do Anglie. Konečně už známe termín! Londýn nás čeká 25.10. - 31.10.2015.

Stříbro z 12. ročníku mezinárodního Robotického dnu putuje do Pardubice

Praha, 13.-14. června 2015: Tým našich studentů: Tomáš Mayer, Jakub Slanina a Ondra Sokol skončil stříbrný na 12. Mezinárodním robotickém dnu v nabité konkurenci. Jejich robot se jmenoval "Praefectum".

Tři pardubičtí studenti se účastnili Mekky StartUpů - letošního Pioneers Festivalu

Vídeň, 29. května 2015: Mladí programátoři se svými projekty, investoři se svými milióny a zavedené firmy hledající zajímavé nápady se potkali poslední květnový víkend ve Vídni. Z České republiky byli tři nejmladší účastníci z naší školy.

První ECDL testování

V našem středisku ECDL proběhne posledního května první testování studentů.