Aktuality/Blog

Celostátní amatérský filmový festival Vysokovský kohout 2023

Frederik Černík získal za svůj film "Debito Estinto" ceny již na třetím filmovém festivalu, tentokrát na Vysokovském kohoutu.

Matěj Neumann převzal ocenění Mladý řemeslník roku 2023

Matěj Neumann převzal na Staroměstské radnici z rukou prof. Ing. Jiřího Drahoše, Dr.Sc. ocenění Mladý řemeslník.

FomeiTop 2023

FOMEITOP, to je svátek v kalendáři pro všechny aktivní grafiky, fotografy, filmaře a všechny kreativce.

Adaptační kurz prvních ročníků 2023

Adaptovali jsme se důkladně. Málem s námi do Pardubic odjela i pražská hotelovka. 😊

Webinář: Představení "Pardubický hacker - programování pro ZŠ"

Připravili jsme celoroční on-line soutěž pro žáky základních škol zajímající se o programování - Pardubický hacker - programování pro ZŠ. Jak může Pardubický hacker pomoci při výuce programování na základních školách představíme na on-line webináři 30.8.2023.

Školní rok 2023/24 - rozvrhy, obědy

Rozvrh a zajištění obědů na školní rok 2023/24.

Díky všem. Pohádka pokračuje i ve školním roce 2022/23.

O loňském roce jsem psal, že to teda byla jízda. Co byste pak ale řekli o tom letošním?!? A to jsme si říkali, že už musíme trošku zvolnit... :-)

2. místo v celostátním kole SOČ - Jan Volhejn a Jakub Kacálek

Plzeň, 17.-18.6.2023: Spanilá jízda studentů DELTY letošními soutěžemi pokračuje! Jan Volhejn a Jakub Kacálek obsadili v Plzni na celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika 2. místo.

Stáže v bratislavském PwC

Bratislava 28. května - 23. června: Rok se s rokem sešel a červen nás opět zastihl na stážích v bratislavském PwC. Je nás tu 22 „chalanov“ a jedna statečná slečna.

Fotografický plenér prvních ročníků - Broumovský klášter

15.-19. května 2023, Broumov: Nikdy jsem si nemyslel, že budu žít jako mnich. Strávili jsme krásný týden s fotoaparáty, padesátkou studentů a jednou strašilkou v Broumovském klášteře.

Matěj Neumann získal v americkém Dallasu 2 zvláštní ceny a celkové 3. místo

19. května 2023, Dallas, USA: Matěj Neumann získal kromě 3. místa také zvláštní cenu pro nejlepší projekt v oblasti počítačového inženýrství a cenu Nadace krále Saudské Arábie.

Na letošním JuniorFilmu získali studenti DELTY 4 ceny

5. května 2023, Dvůr Králové nad Labem: Na letošním JuniorFilmu uspěly dva filmy našich studentů.

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2023/24

Průměrný bodový zisk uchazečů na naši školu z přijímací zkoušky z matematiky byl 29,25 bodů - zaokrouhleno na 29 a z českého jazyka 32,62  bodů - zaokrouhleno na 33. Pro splnění kritérií přijímacího řízení pro první kolo jste tedy potřebovali z matematiky minimálně 22 bodů a z českého jazyka 26 bodů. Pojďte se podívat, jak jste dopadli.

Podpora od Elektráren Opatovice

Opatovice nad Labem, 25. dubna 2023: Elektrárny Opatovice podpořily projekty našich studentů částkou přes 60 tisíc korun.

Jan Volhejn a Jakub Kacálek zvítězili v krajském kole Středoškolské odborné činnosti v Informatice

Chrudim, 25. dubna 2023: Již 6 let nepoznalo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika jiného vítěze než studenta ze soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA.

DELTA začíná v soutěži v programování dominovat

Pardubice, 21. dubna 2023: Na 3. místě v krajském kole soutěže v programování se umístil Pavel Špryňar. Dalších 5 spolužáků se umístilo v TOP10.

V okresním kole Matematického klokana 2023 obsadili naši prváci 1. a 2. místo

Erik Ungvári a Matěj Komárek se umístili na prvních dvou místech v okresním kole soutěže Matematický klokan.

Pardubický student pojede reprezentovat ČR do amerického Dallasu

Praha 5. 4. 2023: Matěj Neumann zvítězil v celostátním finále XXVIII. ročníku Expo Science AMAVET a postoupil na nejprestižnější mezinárodní soutěž středoškolských projektů International Science and Egineering Fair, kde bude reprezentovat Českou republiku.

Soutěž v programování - historicky poprvé školní kolo

Do soutěže v programování se přihlásilo 49 našich studentů. Letos poprvé jsme museli uspořádat školní kolo.

IT Pick-Up23 - vyberte si svého IŤáka

3. 4. 2023 Pardubice: Proběhlo na Fakultě elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice síťování IT firem s našimi studenty 3. a 4. ročníků.