Aktuality/Blog

Robotika s Univerzitou Pardubice: 1. sezení

První sezení předčilo všechna očekávání. Odcházeli jsme o půl osmé večer a domů se nám opravdu nechtělo.

Výsledky u státních maturit

Srovnání technických oborů v Pardubickém kraji podle výsledků u státních maturit.

Soutěž MŠMT v programování

Pardubická Střední škola informatiky a ekonomie DELTA upevňuje své pozice v programátorských soutěžích. V celostátním kole obsadil Michal Fikejs 4.-5. místo a Josef Gajdůšek skončil 7.

Kroužek robotiky s Univerzitou Pardubice

Chcete si postavit vlastního robota?
Rádi byste jej naučili sumo?
Chcete, aby si našel cestu bludištěm?
- Přihlašte se na kroužek robotiky!

Praxe studentů v eBRÁNě

Kolik práce je možné stihnout za dvoutýdenní praxi? Studenti pardubické Střední školy informatiky a ekonomie DELTA na praxi ve společnosti eBRÁNA zvládli dokončit dva ucelené projekty.

Naši fotbalisté skončili stříbrní

Na 11. Mistrovství České republiky soukromých škol v halové kopané naši fotbalisté vybojovali historický úspěch. Po loňském bronzu skončili letos stříbrní.

Dvojnásobné vítězství v krajském kole Soutěže v programování

Letošní 28. ročník Soutěže v programování vyhlašovaný MŠMT ovládli programátoři z naší školy. V krajském kole zvítězili v obou kategoriích. Tvorbu webu vyhrál Michal Fikejs (3.B) a kategorii Programování zcela ovládl Josef Gajdůšek (1.B).

Přijeli francouzští studenti

Skupina třinácti studentů z prvního ročníku francouzského Lycea Emila Combese v Pons přijela na desetidenní pracovní návštěvu svých pardubických spolužáků z naší školy.

Letošní sklizeň úspěchů v soutěžích je obzvlášť bohatá

"Soutěžní sezóna" ještě nekončí, ale už teď je možné konstatovat, že se dostavily největší úspěchy v dosavadní historii naší školy.

DELTA zopakovala úspěch z loňska - i letos 2x Národní finále EXPO SCIENCE AMAVET 2014

Kateřina Kopcová s počítačovou hrou Reversi a Josef Gajdůšek s návrhem automatického skladiště postupují do národního finále EXPO SCIENCE AMAVET 2014.

ProjectSoft HK, a.s. má zájem o spolupráci

Královehradecká společnost ProjectSoft HK, a.s. zabývající se automatizací ve výrobních podnicích má zájem o brigády a praxe našich studentů. Přišli představit svoji firmu.

Pardubické školy ukáží Česku jak spolupracovat s IT firmami

Pardubická střední škola DELTA zvítězila v celorepublikovém výběrovém řízení na pilotáž spolupráce škol a firem v evropském projektu POSPOLU.