Matěj Neumann převzal ocenění Mladý řemeslník roku 2023

15. 11. 2023

Matěj Neumann převzal na Staroměstské radnici z rukou prof. Ing. Jiřího Drahoše, Dr.Sc. ocenění Mladý řemeslník.

Praha, 15. listopadu 2023: V Brožíkově síni Staroměstské radnice v Praze proběhlo vyhlášení výsledků soutěže Mladý řemeslník roku 2023. Mezi 25 oceněnými převzal ocenění také náš student Matěj Neumann.

Záštitu nad akcí převzali prof. Ing. Jiří Drahoš, Dr.Sc., předseda Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu České republiky a Mgr. Vladimír Kolder, předseda Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska.Matěj získal ocenění za svůj projekt OriLive, se kterým v minulém školním roce zvítězil v soutěži Expo Science AMAVET a získal 3. místo v kategorii Embedded Systems na mezinárodní soutěži Regeneron ISEF v americkém Dallasu.

Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska každoročně oceňuje středoškolské studenty, a to nejen v klasických řemeslných oborech, jak by název soutěže mohl napovídat, ale i v oborech výtvarných, informatických či elektrotechnických. Součástí akce byla také prohlídka historických prostor Staroměstské radnice, módní přehlídka a poskytnutí drobného občerstvení.

Mezi nejlepší studenty se zástupci soukromé školy DELTA SŠIE připojili již potřetí. V předchozích letech stejné ocenění získali:

    Jiří Formánek

    Jiří Formánek
    ředitel školy

    Fotogalerie

    Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.